Doda poinformowała, że wraz z nadejściem nowej płyty postanawia zmienić swoje imię. To jedna z najbardziej nieoczekiwanych decyzji artystki. 

Od dwudziestu lat nieustannie króluje na radiowych listach przebojów, a także jest nazywana „królową sceny muzycznej”. Doda przyzwyczaiła swoich słuchaczy do ciągłych niespodzianek i zaskoczeń.

Nikt chyba nie spodziewał się jednak takiego obrotu sprawy. Piosenkarka zapowiedziała, że zamyka dotychczasowy okres w karierze. Nowa płyta będzie dla niej odrodzeniem.

Doda zmienia imię z nowym albumem

Artystka niedawno świętowała swoje dwudziestolecie działalności artystycznej na sopockiej scenie podczas festiwalu Polsat SuperHit Festiwal 2022. U jej boku wystąpiły największe gwiazdy takie jak: Justyna Steczkowska, Michał Wiśniewski, Beata Kozidrak oraz Dawid Kwiatkowski.

Po wyjątkowym koncercie Doda w rozmowie z dziennikarzami wyjawiła swoje plany na przyszłość. Okazuje się, że jubileuszowy koncert był zwieńczeniem jej dotychczasowej kariery.

Ja już nie chcę wracać do tego, co było. Mnie już tamten format i tamta wersja mnie i mojej twórczości bardzo wyeksploatowały psychicznie — mówiła w rozmowie z „Faktem”.

Okazuje się, że wraz z nową twórczością, Doda zamierza zmienić też własne imię. Premierowa płyta ma zostać zatytułowana nowym wcieleniem artystki.

Moja płyta będzie nosiła moje nowe imię, które przybrałam, zmieniając dowód. Jest to zamknięcie tych 20 lat i początek czegoś zupełnie innego — wyznała, nie zdradzając szczegółów.

Doda nie chce ograniczać się jedynie do imienia, bądź kariery muzycznej. Wyznała, że z chęcią spróbuje swoich sił w innych dziedzinach sztuki (do tej pory mieliśmy okazję oglądać jej poczynania jako producentki filmowej).

Fani piosenkarki będą musieli jeszcze trochę poczekać na ujawnienie nowej tożsamości ich idolki. Można być jednak przekonanym, że nowy pseudonim Doroty Rabczewskiej będzie tak samo oryginalny jak ten wybrany na początku jej kariery.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Doda wylądowała w wannie Macieja Dowbora, jest nagranie. Prezenter musiał się tłumaczyć
  2. Fani „Rancza” do dziś nie mogą wybaczyć twórcom 3 rzeczy. Największe absurdy, do których doszło na ekranie
  3. Katarzyna Cichopek zdobyła się na szczerość, wyznała, o czym od zawsze marzy. Plotki wkrótce się potwierdzą? 

 Źródło: Wp.pl