Królowa polskiej sceny muzycznej podczas dzisiejszego Polsat SuperHit Festiwal 2022 świętowała swoje 20-lecie. Podczas koncertu Doda zaśpiewała swoje największe hity, a także zachwyciła stylizacją.

Drugi dzień słynnego festiwalu muzycznego mija pod znakiem największych gwiazd estrady. Widzowie w domu i publiczność pod Operą Leśną mogą posłuchać przebojów, które w ostatnich miesiącach królowały w stacjach radiowych.

To jednak dopiero przedsmak emocji, na które wszyscy czekali dzisiejszego wieczoru. Sopocka scena powitała Dodę, która świętuje 20-lecie artystycznej aktywności.

Doda po raz kolejny zachwyciła publiczność

Piosenkarka od wielu lat króluje na polskiej scenie muzycznej, gdzie skrada serca słuchaczy. Wierni fani z niecierpliwością czekali na dzisiejszy występ, który ma charakter radosnego świętowania dotychczasowych dokonań wokalistki.

Doda pojawiła się na scenie Polsat SuperHit Festiwal 2022 w wyjątkowej stylizacji. Ogromna suknia w kolorze nieodżałowanego różu, uchodzącego przez lata za ulubiona barwę artystki, wzbudziła euforię. Publiczność zgromadzona w sopockim amfiteatrze nie mogła odwrócić od niej wzroku. Wokalistka po raz kolejny udowodniła, że potrafi zrobić niesamowite show.

Początek jubileuszowego koncertu rozpoczęła jednym z najbardziej znanych utworów, zaśpiewała bowiem „Dżagę”. Do piosenkarki dołączyli się fani i po chwili cała Opera Leśna wybrzmiała jednym głosem.

Po chwili głos zabrała sama zainteresowana, opisując ostatnie dwie dekady swojej kariery.

Wielu ludzi odniosło sukces, mimo że nikt w nich nie wierzył – powiedziała.

To jednak dopiero początek emocji, artystka już wcześniej zapowiedziała bowiem, że podczas jej koncertu na scenie pojawią się niesamowici goście. Największym zaskoczeniem dla fanów stał się duet z Justyną Steczkowską. Skłócone przez lata wokalistki zaśpiewały „Znak pokoju”, ostatecznie udowadniając światu, że ich konflikt został zakończony.

Jubilatka udowodniła dzisiejszego wieczoru, że nadal jest bezkonkurencyjną królową polskiej sceny muzycznej. Fani wokalistki mają nadzieję, że jeszcze przez długie lata będzie ich zaskakiwać podczas następnych występów na żywo.

Wyświetl ten post na Instagramie
Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wieczorem Krzysztof Cugowski przekazał nowinę. Niespodziewane wieści dla widzów TVN
  2. Właśnie się zaczęło, dramatyczny przekaz podczas Polsat SuperHit Festiwal. Widzowie oniemieli
  3. Katarzyna Skrzynecka z nową twarzą. Duże usta, mniejszy nos, zero zmarszczek. „Lusterko zalepię taśmą”