Doda: znak zodiaku idealnie ją definiuje. Piosenkarka znana ze swojej bujnej osobowości nie stroni od kontrowersji. Od życia bierze to, czego chce, nigdy przed niczym nie poddaje. Oto cała Doda. Gwiazda to wolny duch.

Piosenkarka często podkreśla, że wierzy w siły nadprzyrodzone, a znaki zodiaku traktuje bardzo poważnie, nawet przy doborze partnerów życiowych czy współpracowników. Doda: znak zodiaku piosenkarki mówi o niej więcej, niż może nam się wydawać.

Doda: znak zodiaku dużo o niej mówi.

Doda urodziła się 15 lutego 1984 roku, co czyni ją zodiakalnym Wodnikiem. Wodniki cechują się oryginalnym podejściem do życia i intuicją, działającą niczym szósty zmysł. Dodę można lubić bądź nie, ale można odmówić jej oryginalności. Jest na rynku muzycznym już 20 lat, a wciąż nie znaleźliśmy, kogoś w podobnym stylu, kto mógłby ją zastąpić. Wodniki to indywidualiści ceniący sobie wolność, za niemalże każdą cenę. Te kolejne dwie cechy idealnie odzwierciedlają Rabczewską. Na początku kariery otaczający ją decydenci próbowali na siłę zmienić ją na potrzeby rynku, co oczywiście im się nie udało, boa artystka jest ogromną indywidualistką.

Doda chce być wolna za wszelką cenę, nawet jeżeli stawką będzie ban w telewizji TVN. Stacja od 2014 roku nie emituje niczego związanego z Rabczewską, ponieważ jej ojciec założył stacji sprawę w sądzie za naruszenie dóbr osobistych, którą zresztą wygrał.

Jaka jest Doda?

Oryginalność Wodnika może szybko przeobrazić się w ekstrawagancję, co w przypadku Dody sprawdza się idealnie. Piosenkarka słynie z nietuzinkowych, odważnych strojów czy wypowiedzi, na które mało kto miałby odwagę sobie pozwolić. Doda lubi przekraczać granice i wyznaczać nowe ścieżki. Nie interesują ją utarte, sprawdzone rozwiązania. Szukają rzeczy nowych, niekonwencjonalnych, jeszcze niesprawdzonych.

Doda jak każdy Wodnik jest niezależna i samo wystarczalna. Nie lubi się nikogo, o nic prosić. Sama też decyduje o wszystkim. Bardzo nielicznym udaje się wpłynąć na jej decyzję i przekonać do swoich racji. Wodniki są nieufne i uparte. Wodnik ma grupę cech idealnie opisujących naszą Dodę. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Doda: znak zodiaku
instagram.com/dodaqueen

Doda urodziła się w środku lutego, co czyni ją wodnikiem. Piosenkarka przywiązuje dużą wagę do znaków zodiaku.