Dom Staraków w Zakopanem jest wyjątkowym miejscem. Rodzina milionerów spędziła tam wiele pięknych chwil, w tym ostatnie święta Wielkanocne. Towarzyszył im znany gwiazdor, który teraz wyjawił, co działo się w góralskiej posiadłości. 

Agnieszka i Piotr uwielbiali spędzać czas w przyjacielskim gronie. W ich posiadłościach zawsze było mnóstwo osób, co sprawiało im wiele radości. W ostatnich miesiącach przed śmiercią producent często widywał się z Billem Pullmanem, który zagrał główną rolę w jego filmie Ukryta gra. Dom Staraków aktor wspomina ze wzruszeniem.

Dom Staraków w Zakopanem

Piotr Woźniak-Starak świetnie dogadywał się z Billem Pullmanem nie tylko na planie, ale też w życiu prywatnym. Aktor dostał zaproszenie na Wielkanoc, które z radością przyjął. Piękna zakopiańska posiadłość zachwyciła amerykańskiego gwiazdora.

Budynki w Zakopanem są wspaniałe i ilość dekoracji, którymi są ozdobione, jest wyjątkowa. Mogłem się więcej o nich dowiedzieć w okresie Wielkanocy, podczas której byłem gościem rodziny Staraków. Zdałem sobie sprawę, że wiele łączy je z baśniami. Niezwykłe historie powstają z tych wiejskich tradycji. I ta góralska muzyka – mówił Pullman w rozmowie z fakt.pl.

dom
instagram.com@aga_wozniak_starak

Aktor nigdy wcześniej nie spotkał się z góralskimi domami i po raz pierwszy miał okazję spędzić tradycyjne wielkanocne święta w Polsce. Choć był pod wrażeniem całej oprawy, to największe wrażenie zrobił na nim zupełnie inny aspekt tego wyjątkowego spotkania.

Bill Pullman wspomina Piotra Woźniak-Staraka

Bill Pullman z zachwytem obserwował co dzieje się przy rodzinnym stole Staraków. Najbardziej jednak podziwiał samego Piotra, którego uznał za wyjątkową osobę. Jego wspomnienia są poruszające.

-Zaangażowanie Piotra w projekt i nasze wspólne oddanie Ukrytej grze sprawiło, że nasza relacja stała się czymś więcej niż tylko zawodową konsekwencją. On miał w sobie mnóstwo ciepła w stosunku do ludzi, z którymi pracował. Bardzo doceniał mój entuzjazm, wiedział, że bardzo cieszę się, że jestem częścią tego projektu. Byłem w stanie wiele poświęcić dla dobra filmu i Piotr był taki sam. Dlatego tak się dogadaliśmy – mówił dla fakt.pl.

dom
instagram.com/ukrytagra

Film Ukryta gra, w którym Bill Pullman wcielił się w postać niezwykłego matematyka, trafi do kin 8 listopada. Piotr Woźniak-Starak osobiście dopilnowywał każdego najmniejszego szczegółu swojego dzieła, dlatego wiele gwiazd traktuje obejrzenie filmu jako hołd dla tragicznie zmarłego producenta.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polskie lotniska sparaliżowane. Pracownicy słynnych linii lotniczych strajkują
  2. Martyna Gliwińska odpowiedziała: „Jarosław Bieniuk mówi nieprawdę”
  3. Roksana Węgiel wydała pierwszą książkę. 14-latka pochwaliła się okładką
  4. Homoseksualny ślub gwiazdy „Rolnik Szuka Żony”. Zrobiła coming out
  5. Uszyła suknię ślubną ze skrawków i odpadów. Kiedy zobaczyli ją na ślubie, wszystkim opadły szczęki do samej ziemi
  6. Anna Przybylska na długo przed śmiercią miała sen, który ją przeraził. Jakiś czas później spełnił się co do joty
Poprzedni artykułOdkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował
Następny artykułDziadek przyszedł do szpitala poznać wnuczkę. Gdy ją zobaczył odkrył kłamstwo córki
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.