Dziadek uwielbianej piosenkarki kilka lat temu popełnił samobójstwo. Gwiazda długo milczała i nie chciała mówić o rodzinnej tragedii. Nikt nie miał pojęcia, że przeżyła coś tak traumatycznego i straciła ukochaną osobę, przy której dorastała. Swoim dramatem podzieliła się z fanami, choć było to dla niej niezwykle trudne. Zrobiła to jednak z ważnego powodu.

Znana artystka wyznała, że jej dziadek popełnił samobójstwo. Nie ukrywa, że pomimo upływu lat wciąż cierpi i myśli o tym, czy mogła mu pomóc. Piosenkarka przyznaje też, że sama walczy z wieloma problemami, przez które narażona jest na gorsze samopoczucie i wahania nastroju. Fani wspierają ją z całych sił.

Dziadek gwiazdy popełnił samobójstwo

Światowa artystka, Ellie Goluding wyznała, że kilka lat temu jej ukochana osoba odebrała sobie życie. Gwiazda opublikowała wpis, w którym przyznała, że chciałaby więcej rozmawiać z dziadkiem i zauważyć najmniejszy sygnał świadczący o tym, jak bardzo był nieszczęśliwy. Piosenkarka podzieliła się z fanami swoją historią, aby wesprzeć tych, którzy zmagają się z wieloma trudnościami i powiedzieć im, że nie są sami.

dziadek
instagram.com/elliegoulding

Gwiazda przyznaje, że jej życie również nie jest łatwe. Ze względu na swoją pracę musi liczyć się z krytyką i wieloma porażkami. Huśtawka emocjonalna sprawia, że trudno jej wierzyć w siebie i cieszyć się z osiągniętych sukcesów. Do swoich obserwatorów apeluje, aby szukali sposobów na radzenie sobie ze stresem. Sama, aby nie myśleć o problemach, uprawia boks i biega. Ellie może liczyć na wsparcie swoich fanów, którzy przesyłają jej wyrazy współczucia i proszą, aby dbała o swoje zdrowie psychiczne.

Skąd pochodzi Ellie Goluding?

Ellie Goluding pochodzi z Lyonshall, niewielkiej miejscowości położonej w zachodniej części Anglii. Jej rodzice, grabarz i sprzedawczyni, rozwiedli się, gdy miała pięć lat. Kontakty piosenkarki zarówno z ojcem, jak i ojczymem nie były łatwe, ale często spotykała się z dziadkami. Z rodzinnego domu wyprowadziła się ze względu na studia.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

dziadek
instagram.com/elliegoulding

Elle Goluding nie mówi wiele na temat swojej rodziny. Piosenkarka nie ujawniła też, czy poznała powody tragicznej decyzji dziadka, ani w jaki sposób dowiedziała się o jego odejściu. Szczegóły chce zachować dla siebie, ale ma nadzieję, że jej historia pomoże innym zauważyć problemy bliskich. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trzy hot-dogi i kanapka za 500 złotych. W popularnej miejscówce zdzierają z turystów
  2. Ślub Lecha Wałęsy i Danuty Wałęsy odbył się 50 lat temu. Para obchodzi złote gody
  3. Martyna Gliwińska pokazała zdjęcie w ciąży. Ojcem dziecka jest Jarosław Bieniuk
  4. Wielka gwiazda kina spotkana w metrze. Nagrano jej zachowanie, ludzie nie dowierzali
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.