Metro nie jest środkiem transportu, którym zazwyczaj podróżują wielkie gwiazdy. Okazuje się jednak, że ten hollywoodzki aktor nie potrzebuje w życiu codziennym limuzyny. Zadziwił innych pasażerów swoją przyziemnością i grzecznym gestem, a wszystko udało się nagrać. Filmik stał się natychmiastowym hitem Internetu!

Widok wielkiej gwiazdy Hollywood w metrze może być niespodziewany dla pasażerów. Ten aktor jednak nie potrzebuje odgradzać się od zwykłych ludzi, a nawet potrafi zachować się z szacunkiem i życzliwością do współpasażerów. Jego zachowanie zostało nagrane i zachwyciło już 20 milionów ludzi!

Metro środkiem transportu dla gwiazdy

Keanu Reeves cieszy się już 35-letnią karierą w Hollywood. Zdaje się jednak, że sława wcale nie uderzyła aktorowi do głowy. W wywiadach zawsze zadziwia swoją skromnością. Mimo tego, że pojawił się w wielkich komercyjnych hitach jak Matrix czy John Wick, wciąż regularnie korzysta z takich środków transportu jak właśnie metro.

W trwającym minutę filmiku zarejestrowanym w wagonie metra w Nowym Jorku w 2011 roku Reeves wstaje z miejsca siedzącego i ustępuje kobiecie niosącej dużą torbę. Dla ludzi już zaskoczeniem było, że gwiazda pokroju Reevesa wybrałaby metro jako środek transportu. Okazuje się jednak, że aktor do tego wykazał się życzliwością na tyle, żeby ustąpić miejsca kobiecie!

metro
fot. Marybel Le Pape

Keanu Reeves ustępuje miejsca kobiecie

Inny pasażer w wagonie metra postanowił nagrać zachowanie sławnego aktora.

– Keanu Reeves to dżentelmen. Tak! Kto wiedział? Nienawidź go, jeżeli chcesz, ale koleś ma klasę! – głosi podpis pod filmikiem.

Pasażerowi udało się nagrać jak aktor ustępuje miejsca kobiecie z dużą torbą. Nagrane uprzejme zachowanie gwiazdora przypadło do gustu internautom, a Keanu Reeves od tamtej pory stał się prawdziwym symbolem skromności i życzliwości!

– Szczerze mówiąc, w tym momencie, gdy słyszę imię Keanu, po prostu myślę o miłej, hojnej, szczęśliwej osobie — stwierdził jeden z komentujących.

Wideo zostało już obejrzane przez ponad 20 milionów ludzi.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trzy hot-dogi i kanapka za 500 złotych. W popularnej miejscówce zdzierają z turystów
  2. Katarzyna Dowbor pokazała zdjęcie z młodości. Na rękach trzyma najsłodszego psa na świecie
  3. Helena Vondrackova ma 72 lata i wygląda fenomenalnie. Piękna piosenkarka od lat zachwyca urodą
  4. Agnieszka Kaczorowska nie wstydzi się publicznie karmić piersią „Nie mam oporów, to natura”
  5. Robert Korzeniowski wziął ślub z 16 lat młodszą ukochaną. Kilka miesięcy temu rozwiódł się z drugą żoną
  6. Dała 2-letniemu synowi popularny owoc. Maluch go zjadł i umarł straszną śmiercią
  7. Nieprawdopodobne doniesienia mediów. Książę Harry nie jest synem księcia Karola

 

 

Poprzedni artykułJak się ubierać w rozmiarze XL? Ponadczasowe rozwiązania, które ułatwią ci życie
Następny artykułRasy psów, o których prawie nikt nie wie. 8 rzadkich i bardzo słodkich psiaków
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.