Jamnik na rękach młodej Katarzyny Dowbor urzekł wielbicieli prezenterki! Gwiazda opublikowała zjawiskowe zdjęcie z młodości i zaskoczyła swoich fanów wyjątkową pamiątką. Jak wyglądała kiedyś Katarzyna Dowbor?

Katarzyna Dowbor z zamiłowaniem korzysta z mediów społecznościowych i często dzieli się również swoimi starszymi zdjęciami. Tym razem pokazała zdjęcie z rodzinnego albumu, na którym w jej ramionach siedzi najsłodszy na świecie jamnik! Pies natychmiast urzekł internautów, a pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Katarzyna Dowbor i słodki jamnik

Katarzyna Dowbor urodziła się w 1959 roku, a dzieciństwo spędziła w Toruniu. Na studia przeprowadziła się już do Warszawy. Teraz prezenterka postanowiła podzielić się zdjęciem z tamtych lat, które opublikowała na Instagramie. Na fotografii na jej rękach spoczywa mały jamnik, a Katarzyna Dowbor z przejętą miną patrzy w obiektyw.

– Znalezione w rodzinnym albumie… Poznajecie? Ja z moją ukochaną Felą. Zdjęcie zrobił mój brat, Tomek — napisała prezenterka.

katarzyna dowbor jamnik
fot. instagram.com @katarzyna_dowbor_official

Okazuje się, że w rodzinnym domu Katarzyny Dowbor jamnik nie był jedynym zwierzęciem. W wywiadzie udzielonym portalowi cztery-lapy.pl zapytana o to, czy w jej domu były zwierzęta, powiedziała:

W naszym domu było ich pełno. Mój ojciec był biologiem, wykładał na uniwersytecie. Dzieciaki mieszkające w okolicy myślały, chyba że jest lekarzem weterynarii. W rezultacie wszystkie znalezione na podwórku chore czy potrzebujące zwierzaki przynoszono do nas – mówiła gwiazda.

Najwyraźniej jednak nie było to żadnym problemem i w domu Katarzyny Dowbor zawsze było miejsce dla zwierzaków.

– Tata znakomicie się nimi zajmował. Zwierzęta lubiła zawsze także moja mama. Mieliśmy psy, koty, ptaki, świnki morskie, chomiki – czytamy.

Ile zwierząt ma Katarzyna Dowbor?

Katarzyna Dowbor ma aż dwa konie, trzy psy i dwa koty! Prezenterka znana jest ze swojej miłości do zwierząt. Wszystkie zwierzaki Katarzyny Dowbor zostały nawet uwzględnione przez nią w testamencie. 

– Jeżeli właściciel zostawił po sobie spadek, to zwierzęciu coś się należy. To przecież członek rodziny — prezenterka tłumaczyła w rozmowie z Faktem. 

Katarzyna Dowbor na planie programu Nasz nowy dom również z chęcią pomaga zwierzętom. Przygarnia koty i psy oraz zachęca ekipę programu do podążania jej śladem. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jamnik
fot. instagram.com/katarzyna_dowbor_official

Jamnik w ramionach Katarzyny Dowbor wydaje się przeszczęśliwy.

Katarzyna Dowbor
instagram.com/katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor jest znana ze swojej miłości do zwierząt.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Coraz więcej Polaków marzy o bardzo zadziwiającym „gadżecie”. Biznes zaczyna kwitnąć
  2. Młodsza siostra uczestniczki „Top Model” jest ciężko chora. 3-latka zmaga się ze złośliwym nowotworem
  3. Jak dziś wygląda Izabela Trojanowska? Gwiazda wciąż prezentuje się fenomenalnie [ZDJĘCIA]
  4. Agnieszka Woźniak-Starak pierwszy raz od miesięcy pokazała się na Instagramie. Fani: „Dobrze Panią znowu widzieć”
  5. Zbigniew Zamachowski znów trafił do szpitala! Jego żona wszystko zrelacjonowała
  6. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  7. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem
Poprzedni artykułHelena Vondrackova ma 72 lata i wygląda fenomenalnie. Piękna piosenkarka od lat zachwyca urodą
Następny artykułStarszy pan pomógł nastolatkowi w metrze zawiązać krawat. Jednak, to co zrobił później porusza do głębi
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.