Dziecko okradło swoją sąsiadkę. Później kobieta znalazła na wycieraczce poruszający liścik i jeszcze jedną rzecz. Autorem był brat dziewczynki, która zabrała sprzed jej domu coś wyjątkowego. Długo nie mogła się pozbierać, nigdy w życiu nic aż tak jej nie poruszyło.

Kiedy kobieta zobaczyła, że padła ofiarą złodzieja, była wściekła. Następnego dnia nie mogła powstrzymać łez, kiedy czytała liścik napisany przez 5-letnie dziecko. Nie była w stanie sobie wybaczyć, że tak źle myślała o osobie, która zabrała coś, co znajdowało się przed jej domem. 

Dziecko okradło sąsiadkę

Pewnego dnia wychodząc z domu, kobieta zauważyła, że zniknęły wiszące przy jej drzwiach dzwoneczki grające na wietrze. Ozdoba nie kosztowała wiele, ale kradzież doprowadziła ją do wściekłości. Bardzo surowo oceniła osobę, która dopuściła się tego czynu. Nie miała pojęcia, jak bardzo się myli.

45-latka uspokoiła się i następnego dnia już nawet nie pamiętała, że straciła coś, za co zapłaciła zaledwie kilkanaście złotych. Nie spodziewała się, że historia będzie miała tak smutne zakończenie. Kiedy wychodziła z domu, zauważyła na wycieraczce liścik napisany przez dziecko.

Liścik złamał jej serce

Kiedy zaczęła czytać wiadomość od 5-latka, pękało jej serce. Chłopiec tłumaczył, że dzwoneczki zabrała jego siostra, kiedy razem biegali po okolicy. Bardzo za to przepraszał i chciał wszystko wytłumaczyć. Okazało się, że na ozdobie znajdowały się motyle, które uwielbiała ich mama.

Wtedy wyszło na jaw, że za drobną kradzież odpowiadały dzieci kobiety, która zmarła jakiś czas temu, a motyle bardzo im ją przypominały. Mała dziewczynka chciała mieć w pokoju jedną z ulubionych rzeczy mamy. Kiedy właścicielka dzwoneczków czytała liścik, płakała. 5-latek zostawił jej nawet pieniądze, aby mogła kupić sobie nowe dekoracje. Do dziś nie potrafi słowami opisać, co wtedy czuła.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dziecko
fot. facebook.com @Chrissy Marie

Kobieta znalazła poruszający liścik od 5-latka.

dziecko
fot. David Mancini, unsplash.com

Dzwoneczki przypominały dziewczynce zmarłą mamę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. W telewizji pokochały go miliony, nie żyje kultowy aktor. Pokonał go nowotwór
  2. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  3. Kim jest pierwsza żona Radosława Majdana? Przed Dodą był związany z piękną blondynką
  4. Każdego dnia słyszała krzyki z garażu. Gdy odkryła tajemnicę męża, nie mogła powstrzymać łez
  5. Brat Agnieszki Chylińskiej to znany muzyk. Mieszka w Stanach Zjednoczonych ZDJĘCIA
  6. Bardzo smutne informacje o Andrzeju Grabowskim. Współczujemy
Poprzedni artykuł8 zdjęć, które zostały zrobione chwilę przed tragedią. Ci ludzie nie wiedzieli, co się zaraz stanie
Następny artykułUrodziła synka, którego ludzie nazywali „potworem”. Po roku wyjawiła porażającą prawdę
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.