Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Dzień dobry TVN” bez wieloletniej prowadzącej? Właśnie ogłosiła „początek nowej zawodowej drogi”
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 20.06.2022 18:54

„Dzień dobry TVN” bez wieloletniej prowadzącej? Właśnie ogłosiła „początek nowej zawodowej drogi”

Grażyna Szapołowska
Kadr z: „Dzień dobry TVN”

Prezenterka „Dzień dobry TVN” w tajemniczy sposób poinformowała o rozpoczęciu nowej ścieżki zawodowej. Czy to koniec współpracy ze stacją?

Anna Kalczyńska od wielu lat jest jedną z czołowych postaci porannego programu TVN, który wita widzów z najnowszymi informacjami z kraju i ze świata. W duecie z Andrzejem Sołtysikiem zyskała sympatię odbiorów i status gwiazdy.

Niedawno ujawniła jednak rozpoczęcie „nowej zawodowej drogi”. Czy widzowie będą musieli pożegnać się z prezenterką „Dzień Dobry TVN”?

Anna Kalczyńska odchodzi z „Dzień dobry TVN”?

Swoją karierę w stacji telewizyjnej rozpoczęła dwadzieścia lat temu, początkowo jako wydawca magazynu „Studio Europa”, a następnie jako prezenterka. Do „Dzień dobry TVN” dołączyła w 2014 roku i do dziś jest jedną z czołowych postaci tego programu.

Przez wiele lat łączyła obowiązki zawodowe z osobistymi podczas wychowywania trójki dzieci: Jana, Hannę oraz Krystynę. Sprawnie porusza się również w mediach społecznościowych, gdzie chętnie komunikuje się z odbiorcami. Niedawno mogli oni dowiedzieć się o tajemniczych planach prowadzącej „Dzień dobry TVN”.

To będzie ciekawy tydzień. Koniec roku u dzieci, ale też początek nowej zawodowej drogi. Już dawno powinnam to zrobić. Więcej powiem Wam wkrótce — napisała, prezentując swój poranek.

Na razie nie wiadomo, czy nowe plany Anny Kalczyńskiej związane są z rezygnacją z dotychczasowej współpracy z „Dzień dobry TVN”. Można mieć nadzieję, że wraz z rozwojem sytuacji jej odbiorcy będą poinformowani o tajemniczych planach dziennikarki.

Dzień dobry TVN

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”: Marta Paszkin na ostatniej prostej przed porodem. Próbuje go przyspieszyć
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Zachwyciła w „Na dobre i na złe”, później zniknęła. Mamy aktualne zdjęcia Karoliny Borkowskiej