Dziewczynka uciekała przed grupą agresywnych mężczyzn, którzy chcieli ją skrzywdzić. 12-latka była przetrzymywana w strasznych warunkach, gdy zaczęła płakać, pojawiło się stado lwów, finał mógł być tylko jeden.

Głęboka Afryka, bieda, głód i rytuały, które nie mieszczą się mieszkańcom zachodu w głowie. Niespełna 12-letnia dziewczyna została porwana przez grupę mężczyzn. Było ich kilku, a ich celem stało się niewinne dziecko. Miała być zwykłym towarem, który zostanie podarowany mężczyźnie, który ją poślubi. Ich plany pokrzyżowały lwy, które wściekłe rzuciły się na pomoc dziecku.

Dziewczynka została porwana

12-letnia dziewczynka została porwana przez kilku mężczyzn, którzy chcieli ją zmusić do ślubu. Przetrzymywali ją siłą i traktowali w nieodpowiedni sposób, na co wskazują rany na ciele dziecka.

Podobno, ukrywanie dziecka trwało ponad tydzień, dopóki nie wydarzyło się coś, co dało nadzieję 12-latce na to, że będzie mogła żyć na wolności. Kolejny raz na pomoc człowiekowi przyszły zwierzęta, w tym wypadku lwy. Jak to możliwe, że stado dzikich kotów pospieszyło na ratunek dziecku? Istnieje niezwykłe wyjaśnienie, które wprowadzi was w osłupienie. 

 

Stado lwów goniło porywaczy 

Dziewczynka cały czas płakała, ponieważ nie wierzyła, że ktoś jej pomoże. Nagle pojawiły się trzy lwy, które zaczęły gonić porywaczy, aby zostawili dziecko. Jak się okazuje, płacz młodej dziewczyny mógł przypominać kwilenie lwiątka, dlatego lwy ruszyły na pomoc 12-latce i nie zagryzły jej.

Chroniły dziecko, aż zjawiła się policja, która ją przejęła. Dziewczynka była przerażona i roztrzęsiona przez to, co się stało. Niesamowite, że zwierzęta, które zazwyczaj zagrażają człowiekowi, uratowały go, a największym złem dla dziecka okazali się ludzie. 

Zobacz zdjęcia:

dziewczynka
unsplash.com –
Omer Salom

Dziewczynka została porwana przez grupę mężczyzn.

dziewczynka
unsplash.com –
Wade Lambert

Nagle pojawiły się trzy lwy, które przegoniły porywaczy.

dziewczynka
unsplash.com – jean wimmerlin

Dzięki tym bohaterskim zwierzętom, 12-latka jest bezpieczna.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pies wyskoczył z balkonu. Został tam zamknięty bez jedzenia i wody
  2. Szczeniak, który wygląda zupełnie jak ciastko Oreo. Internauci są zakochani
  3. Kot każdego dnia przychodzi w to samo miejsce i czeka. Robi to z rozczulającego powodu
  4. Wszyscy myśleli, że ten pies wraca na grób swojego pana. Prawda okazała się zupełnie inna
  5. Pies cały czas patrzył się na brzuch właścicielki i warczał. Niebywałe, że lekarze to przeoczyli

Źródło: theguardian.com

Poprzedni artykułGwiazda TVN urodziła. Znamy płeć i imię dziecka
Następny artykułNa parafię w Będzinie podrzucono tajemniczy karton. Zawartość wprawiła księży w osłupienie
Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.