Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edyta Golec nie mogła dłużej milczeć. Wyjawiła, dlaczego drży z nerwów całą Wigilię, niepokojące zdarzenie
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 24.12.2022 23:58

Edyta Golec nie mogła dłużej milczeć. Wyjawiła, dlaczego drży z nerwów całą Wigilię, niepokojące zdarzenie

Edyta Golec
fot. KAPiF

Wigilia Bożego Narodzenia wydaje się czasem oddechu i relaksu, jednak Edyta Golec ma powody do niepokoju. Zdradziła, że jest coś, co rok w rok wywołuje w niej lęk i stres. 

Nie jest tajemnicą, że najbardziej znane podhalańskie małżeństwo jest mocno wierzące i zagłębione w lokalnym folklorze. Mało kto wiedział jednak, że gdy w polskich domach trwa przedwigilijna gorączka, żona Łukasza Golca cała drży z nerwów, niespokojnie wyczekując pukania do drzwi.

Edyta Golec zwierzyła się ze zdumiewającego sekretu. Jest coś, co przed Wigilią spędza jej sen z powiek

Łukasz i Edyta Golec nie kryją się ze swoją wiarą. Regularnie występują w kościołach i katedrach, wielokrotnie swoje wypowiedzi podszywają głębokim, katolickim kontekstem. Niejednokrotnie w mediach wypowiadali się też na temat swoich poglądów podkreślając, że dają im wiele siły.

Są jednak przyzwyczajenia, których nie da się tak łatwo wyplenić. Okazuje się, że plotki o przesądności członków Golec uOrkiestry są jak najbardziej prawdziwe. Wiele z nich ujawnia się właśnie w połowie grudnia.

Nie tylko 12 potraw, sianko i łuska karpia, które mają przynieść powodzenie i bogactwo. Wigilia dla artystów związana jest też z pewnego rodzaju lękiem i niepokojem. W rozmowie z Plotkiem Edyta Golec zdradziła, że nie może spokojnie zasiąść do kolacji, dopóki nie zyska pewności, że nie czeka ją… niezapowiedziana wizyta.

 Mówi się na przykład, że jaka Wigilia, taki cały rok. Więc jak ktoś rano wejdzie, nie daj Boże, jakaś starsza pani, coś pożyczyć, to cały rok nie będzie się darzyło – tłumaczyła.

Zaskoczeni?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
  3. Teściowa dała jej na święta malutki prezent. Otworzyła go i zaniemówiła, tego się nie spodziewała