Nie jest tajemnicą, że w przeciwieństwie do kariery, sercowe sprawy polskiej diwy jak dotąd nie układały się zbyt korzystnie. Teraz Edyta Górniak powiedziała „Dość”. W zaskakujących słowach wypowiedziała się na temat mężczyzn i związków. Zdradziła, czy w jej życiu jest miejsce na nowy związek. 

Edyta Górniak jest właścicielką wybitnego głosu i wyjątkową postacią na polskiej scenie — co do tego chyba nikt nie ma żadnych wątpliwości. W blasku reflektorów emanuje seksapilem, w domu z troską oddaje się roli samotnej matki, a w mediach społecznościowych — rozprawia na temat duchowości i wewnętrznych przemian.

Mimo, iż małżeństwo z Dariuszem Krupą zaowocowało pojawieniem się największej miłości w jej życiu — syna Allana — miłosnych podbojów gwiazdy raczej nie można nazwać udanymi. Teraz okazuje się, że w ostatnich latach podejście gwiazdy do związków uległo drastycznej zmianie.

Edyta Górniak nie ufa mężczyznom? Zdradziła, czy w jej życiu jest miejsce na nową miłość

Jeszcze nie tak dawno temu, bo w ubiegłym roku, Edyta Górniak w rozmowie z Pomponikiem dość optymistycznie wyrażała się na temat związków. Opowiadała o swoim ideale mężczyzny, który, nie ukrywała, musiałby przede wszystkim nadążyć za jej spragnionym stymulacji umysłem.

– To, co mnie ujmuje w mężczyznach to przede wszystkim intelekt i poczucie humoru. Ja jestem osobą, która żyje bardzo intensywnie przez większość życia. […] Moja głowa, poprzez wrażliwość na muzykę na ludzi jest tak aktywna, że zatrzymać moją uwagę w rozmowie nie jest tak łatwo – mówiła.

Teraz okazuje się, że w ciągu ostatnich miesięcy w przekonaniach gwiazdy dokonał się nie lada przewrót. O stosunek do mężczyzn z perspektywy nieudanych związków postanowił zapytać „Super Express”.

Czy jestem zrażona do mężczyzn i związków? Ciut – przyznała ze śmiechem. – Kilku zdradziło mnie finansowo, kilku emocjonalnie. Ale nie wszyscy. Czasem były to po prostu znaczące różnice charakterów.

Edyta Górniak nie kryła, że w najbliższej przyszłości raczej nie zdecyduje się na związek. Wszystko wskazuje na to, że dotychczasowe niepowodzenia, w połączeniu z intensywnym rozwijaniem samoświadomości, zaprowadziły ją do zaskakujących wniosków.

Dziś jestem pełnią wszystkiego, o czym zawsze myślałam, że można utworzyć tylko we wsparciu i obecności faceta. A to przestarzały tryb myślowy. Już nieaktualny dla wielu świadomych ludzi, którzy przeszli lub przechodzą transformację – stwierdziła.

Edyta Górniak rezygnuje z mężczyzn. „To już przestarzałe przekonanie”

Piosenkarka ma za sobą mnóstwo muzycznych sukcesów, lecz jej droga była także usłana rozstaniami. W przeszłości Edyta Górniak była związana m.in. z aktorem Dariuszem Kordkiem, dziennikarzem Piotrem Gembarowskim, Piotrem Kraśką, aż wreszcie niesławnym Dariuszem Krupą.

W 2014 roku potwierdziła rozstanie z prawnikiem, Piotrem Schrammem, a wśród jej ostatnich partnerów znaleźli się biznesmen Mateusz Zalewski, czy niejaki William. Obecnie jednak cieszy się życiem singielki i wygląda na to, że nie zamierza tego zmieniać.

„Super Express” przytacza niedawną odpowiedź gwiazdy na komentarz fana, który życzył jej szczęśliwego związku.

– Dziś nie ma już ani jednej pustej przestrzeni w moim sercu, którą mógłby wypełnić mężczyzna w sposób lepszy, niż moje obecne życie. To już przestarzałe przekonanie, że pełnię można stanowić tylko w parze. Wolność, samostanowienie, pełna decyzyjność i niezależność finansowa są o wiele piękniejsze niż uzależnienia międzyludzkie – stwierdziła stanowczo.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Edyta Górniak
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 25.03.2022 XV Gala Polish Businesswoman Awards n/z: GORNIAK EDYTA

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Detektyw Rutkowski ma żal do Edyty Górniak? „Wykazała się niewdzięcznością”
  2. Marta Manowska wydała poważne oświadczenie. Wszystko w związku z krytyką po ostatniej ramówce
  3. Co się stało z twarzą Sylwii Bomby? Zaskoczeni internauci: „Buzia zupełnie inna”

Źródło: Super Express

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl