Ewa Farna padła ofiarą hakerów! Do sieci wypłynęły prywatne zdjęcia, dokumenty służbowe, a na jej profilu pojawiły się wulgarne wpisy. Gwiazda zaapelowała o nierozpowszechnianie danych i przeprosiła fanów. Sprawą zajmie się policja.

Ewa Farna dawała występ przed sopocką publicznością, gdy na jej facebookowym profilu zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Jej fani natychmiast zorientowali się, że ktoś włamał się na konto gwiazdy. Ona sama zareagowała dopiero po koncercie. Skandaliczne wpisy już zniknęły z sieci.

Ewa Farna ofiarą hakerów

Na Facebooku Ewy Farnej pojawiły się prywatne zdjęcia, które wyglądały na skradzione z jej telefonu. Na jednym z nich pojawił się też synek gwiazdy, a fotografia została podpisana w oburzający sposób. Haker udostępnił też dokumenty, na których widniały wrażliwe dane, między innymi PESEL, adres i numer konta bankowego, jednego ze znanych stylistów. Wszystko to trafiło do 750 tysięcy internautów śledzących profil Ewy.

Nikt z fanów Ewy nie wierzył, że piosenkarka mogłaby używać takiego języka. Setki z nich zareagowały oburzeniem. Gwiazda dowiedziała się o włamaniu dopiero po koncercie. Na Instagramie zaapelowała o zgłaszanie jej profilu, tak aby wszelkie zdjęcia i dokumenty jak najszybciej zniknęły z sieci. Dzięki błyskawicznej reakcji internautów konto szybko zostało zablokowane.

Ewa Farna

Gdy zhakowany profil zniknął z Facebooka, Ewa ponownie zabrała głos na Instagramie. Zwróciła się do fanów i mediów o nierozpowszechnianie skradzionych danych. Przeprosiła też, że internauci musieli czytać nieprzyzwoite treści.

– Moi drodzy, każdy fan pewnie zauważył i zrozumiał, że to nie ja publikuję ostatnie posty na FB stronie Ewa Farna. Konto zostało zhackowane. Proszę fanów i media o nierozpowszechnianie materiałów upublicznianych bez mojej wiedzy i woli — pisała piosenkarka.

Dodała, że haker będzie ścigany. Podobna sytuacja spotkała tego samego dnia Ewelinę Lisowską, ale z jej profilu dość szybko zniknęły treści zamieszczone przez osoby trzecie, a konto nie zostało zablokowane. Ewa poinformowała fanów, że na razie będzie kontaktowała się z nimi na Instagramie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

EWA FARNA
instagram.com/ewa_farna93

Ewa Farna zaapelowała do fanów i mediów o nierozpowszechnianie danych udostępnionych przez hakera.

EWA FARNA
instagram.com/ewa_farna93

Piosenkarka jest kolejną polską gwiazdą, której konto dostało się w niepowołane ręce.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Olaf Lubaszenko walczył nie tylko z otyłością, ale i depresją. Wyzdrowieć pomogła mu ukochana, Hanna Wawrowska
  2. Joanna Przetakiewicz w młodości wyglądała zupełnie inaczej! Gwiazda opublikowała zdjęcia sprzed lat
  3. Marta Manowska miała wypadek. Czy poprowadzi The Voice Senior?
  4. Po śmierci Dunowskiej do mediów przedostała się treść listu dot. nowotworu. Można zalać się łzami
  5. Wielka gwiazda serialu „Przyjaciółki” przyjęła ostatnie namaszczenie. O tym nie wiedział prawie nikt
Poprzedni artykułJakie zabiegi odmładzające po 50 roku życia? Niektóre nie wymagają ingerencji chirurga
Następny artykułBezdomny kot wskoczył na przechodnia i nie chciał odejść. Teraz są nierozłączni
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.