Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wykształcenie Ewy Farnej wzbudza wiele wątpliwości. Studiowała na prestiżowej uczelni
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 30.07.2019 12:05

Wykształcenie Ewy Farnej wzbudza wiele wątpliwości. Studiowała na prestiżowej uczelni

zagadka

Ewa Farna: wykształcenie nie jest dla niej kwestią priorytetową. Na początku piosenkarka miała wielkie ambicje naukowe. Studiowała na prestiżowej uczelni, ale czy opuściła ją z dyplomem w kieszeni? To nie był dla niej łatwy czas — musiała łączyć naukę do trudnych egzaminów z karierą wokalną.

Za kilka tygodni skończy dwadzieścia sześć lat, jednak osiągnęła więcej niż zdecydowana większość jej rówieśniczek. Ma na koncie udaną karierę wokalną i status jednej z największych polskich i czeskich piosenkarek. Na dodatek odnalazła wymarzonego mężczyznę, a niedawno powitała na świecie swojego pierworodnego syna. Niestety, wokalistka nie zdobyła wszystkiego, co planowała i marzyła. Czego brakuje jej do szczęścia? Ewa Farna: wykształcenie było dla niej zbyt trudne do osiągnięcia? Postawiła sobie poprzeczkę naprawdę wysoko — złożyła papiery na jedną z najlepszych polskich uczelni! Na dodatek wybrała trudny i wymagający kierunek. Jaki był finał jej przygody z wyższą edukacją?

Ewa Farna: wykształcenie piosenkarki wzbudza wątpliwości

Ewa Farna studiowała prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Niestety, ostatecznie piosenkarka musiała zrezygnować z nauki po upływie roku. Dlaczego podjęła tak zaskakującą decyzję?

Ewa Farna: wykształcenie pozostaje dla gwiazdy nieosiągalnym marzeniem. Jak podaje fakt.pl, piosenkarka bardzo żałowała, że musiała zabrać papiery z uczelni. Ponieważ wybrała ambitne i wymagające studia, nauka do egzaminów pochłaniała cały jej czas. Dzieliła swoje dni pomiędzy kolejne koncerty, a przygotowywanie się do zajęć. To fatalnie wpływało na jej samopoczucie i stan psychiczny. Cierpiały na tym i studia, i kariera.

— Kiedy studiowałam prawo, nie miałam inspiracji. Schodziłam ze sceny, rutynowo otwierałam książkę i jechałam z paragrafami i prawem rzymskim. Nie miałam czasu poczytać, wyjść z przyjaciółmi, żyć — cytuje Ewę Farną portal fakt.pl.

Co robi teraz Ewa Farna?

Ewa Farna teraz skupia się przede wszystkim na opiece nad nowo narodzonym synkiem Arturem. To nie jej jedyne zajęcie. Gwiazda urodziła na początku czerwca, ale już powoli wraca do pracy po krótkim urlopie macierzyńskim!

Ewa Farna: wykształcenie nie dawało piosenkarce spokoju. Wokalistka wyznała w wywiadzie dla fakt.pl, że rozważała rozpoczęcie studiów w Czechach. Nauczona doświadczeniami z Uniwersytetu Warszawskiego, postanowiła jednak wybrać indywidualny tok nauczania. Ostatecznie artystka porzuciła jednak te plany.

Spodziewalibyście się, co studiowała Ewa Farna? Niestety, pragnienie zdobycia wykształcenia musiało ustąpić miejsca karierze. Myślicie, że w przyszłości piosenkarka zdecyduje się spróbować jeszcze raz?

ZOBACZ ZDJĘCIA EWY FARNEJ:

ewa farna: wykształcenie

Ewa Farna: wykształcenie gwiazdy miało zupełnie odbiegać od jej głównego zajęcia – śpiewania.

ewa farna: wykształcenie

Piosenkarka przez rok była studentką prawa na Uniwersytecie Warszawskim.

ewa farna: wykształcenie

Ewa Farna: wykształcenie będzie jej kiedyś dane? Gwiazda rozważała indywidualny tok nauczania.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Panna młoda udawała, że jest ciężko chora, by wyłudzić pieniądze na bajkowy ślub. Udało jej się zebrać ponad 70 tyś.
  2. Hanna Lis ostro o wypadku Kamila Durczoka. „Zero współczucia dla potencjalnych morderców za kierownicą.”
  3. Beata Kozidrak w nowym spocie Netflixa! Dołączyła do gwiazd „Orange is the New Black”
  4. Mały kotek został rzucony z całej siły na beton zaraz po urodzeniu. Później stało się coś niezwykłego
  5. Siwe włosy to nie powód do wstydu! 8 kobiet z siwizną podbija Internet

źródła: pl.wikipedia.org, fakt.pl