Ewa Minge kiedyś również była pozytywnie szaloną i osobą. Świadczą o tym zdjęcia z przeszłości, którymi podzieliła się na swoim Instagramie. Fani są zachwyceni, a zdjęcia z młodości robią furorę w internecie. Jak wyglądała Ewa Minge? 

Chociaż mówi o sobie, że w tamtych był z niej ‚kawał kobity’, to trzeba przyznać, że wyglądała rewelacyjnie! Internauci są zachwyceni zdjęciami z przeszłości projektantki i dosłownie oszaleli na ich punkcie. 

Ewa Minge kiedyś

Ewa Minge najwyraźniej ma duży sentyment do loków, być może dlatego, że czasach młodości także stawiała właśnie na taką fryzurę. 

-a, liceum i moje 75kg, byłam kawał kobity, ale wysportowanej kobity !!!….podobno najczęściej wyszukiwane w internetach „Ewa Minge w młodości”…właśnie odkopałam swoją młodość — podpisała swój post na Instagramie. 

Na zdjęciach opublikowanych na Instagramie możemy zauważyć, że włosy projektantki z natury są gęste i kręcone. Internauci również to spostrzegli i dostarczyli projektantce wiele ciepłych komentarzy:

– Kilogramów nie widać! Tylko naturalną uśmiechniętą dziewczynę nic sztucznego

– Jaka piękna! Z pewnością łamała Pani serca kolegów

– Pani Ewo włosy rozwaliły system super

Jedna internautka zauważyła nawet podobieństwo do Kate Bush

Jak Ewa Minge wygląda teraz? 

Zmiany wizerunki w wykonaniu 51-letniej projektantki są rzadkością. Chociaż jakiś czas temu zaprezentowała się w nowej fryzurze, to po niedługim czasie wróciła do ukochanych bujnych loków. W czasach, kiedy postawiła na krótko ścięte, proste włosy Agnieszka Jastrzębska próbowała dowiedzieć się, czy zmiana dotyczy nowego rozdziału w życiu projektantki.

– Doszłam do wniosku, że loki się przeterminowały i dla mnie, mi było już od kilku lat z nimi naprawdę ciężko […] To jest taki mój protest, że ja już nikogo nie muszę udawać, że ja nie muszę się przebierać za Minge, że jestem gdzieś zakorzenioną ta Mignę, że nie muszę się nikomu podobać — powiedziała Ewa Minge w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską dla stacji tvn.pl 

Co ciekawe, do zmiany w wizerunku w dużej mierze przekonał ją mąż Zuri Messica.

– Przyszedł taki moment, powiem szczerze, dorastałam do tego od czterech lat. Bardzo się cieszę, jestem bardzo zadowolona. Jestem już w takim wieku, że nie muszę się nikomu podobać […] Mąż mnie namówił do zmiany wizerunku. Mąż powiedział „zrób to, jeżeli o tym marzysz, mi się to będzie bardzo podobało.”- powiedziała Ewa Minge w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską dla stacji tvn.pl 

Zobacz, JAK WYGLĄDAŁA EWA MINGE w młodości:

Ewa Minge kiedyś
Fot. instagram.com/eva_minge/ 

Ewa Minge z natury ma bujne i kręcone włosy.