Ewa Szabatin dzięki udziałowi w czwartej, piątej i szóstej edycji Tańca z gwiazdami zyskała sporą popularność. Tancerki nie dało się nie lubić, a jej starania, by partnerzy osiągali coraz lepsze umiejętności, były godne podziwu. Szabatin zniknęła z show-biznesu już jakiś czas temu, by powrócić w wielki stylu. 41-latka przeżyła niezwykłą metamorfozę.

-Mam 41 lat. Powinno więc być gorzej… ale chyba jednak jest dużo lepiej! – komentuje swoją zmianę Ewa Szabatin, dodając na swój profil na Instagramie serię zdjęć porównującą jej wygląd teraz a kiedyś, z czasów, gdy kojarzyła ją cała Polska. Trzeba przyznać, że ten widok zapiera dech.

Ewa Szabatin – metamorfoza

Tancerka zmieniła się nie do poznania. Gdy po raz pierwszy widzieliśmy ją w Tańcu z Gwiazdami, miała 27 lat i występowała jako partnerka aktora Przemysława Sadowskiego. Od razu przyciągnęła uwagę wszystkich widzów. Już wówczas fani mieli zwyczaj bardzo komplementować tancerkę, teraz, po 14 latach toną w zachwycie. 

Na swoim profilu na Instagramie, gwiazda napisała, dlaczego teraz wygląda fantastycznie w porównaniu ze zdjęciami z przeszłości, na których była przecież dużo młodsza:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

-Zdjęcia przed metamorfozą były zrobione przez paparazzi podczas eventów medialnych. Był to czas imprezowania, fastfoodów, alkoholu, zarwanych nocy i totalnego olewania SIEBIE‼️ Był to czas, gdy zaniedbywałam swój organizm, nie dbałam o to co jem i zupełnie nie słuchałam swojego serca. Po tym czasie stwierdzono u mnie nerwicę – przyznała gwiazda. 

W sieci krąży wiele filmików z tego czasu, szczególnie wywiadów. Jednym z nich był przeprowadzony przez Patricię Kazadi dla Super Expressu, który wzbudził wśród widzów wiele emocji. 

  1. Była żona Daniela Martyniuka nie wytrzymała. Wydała oficjalne oświadczenie, wszystkich zamurowało
  2. Jest przełom, tysiące Polek i Polaków zaoszczędzą ogromne pieniądze? Teraz wszystko się zmieni, ale jest haczyk
  3. TVN zareaguje? Dorota Wellman pękła, powiedziała rzecz, o której nikt nie miał pojęcia. Jej bezradność sięgnęła zenitu

Ewa Szabatin o swojej zmianie

Szabatin wyjaśnia, że pokazuje swoją metamorfozę, by zwrócić uwagę, o jakie aspekty w życiu należy zadbać, by udało się osiągnąć tak spektakularny efekt w wyglądzie. To, że stajemy się coraz starsze, nie oznacza, że nie możemy wyglądać bardzo dobrze. Gwiazda nie pozwala zapomnieć o tym swoim obserwatorom, pokazując coraz to nowsze zdjęcia swojej przemiany. 

-Na swoim przykładzie pokazuję Ci, że wszystko jest możliwe‼️ Że wszystko ma ogromne znaczenie! Że bez operacji plastycznych możesz się totalnie zmienić‼️ Że możesz odzyskać zdrowie, sylwetkę, radość, spokój, blask w oku, energię i młodość! – zapewnia tancerka na swoim profilu na Instagramie. 

Trzeba przyznać, że patrząc na efekty zdrowego życia 41-latki, możemy mieć pewność, że jej rady są skuteczne i warto je zastosować w swoim życiu. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Ewa Szabatin | FitFashionFreak (@ewaszabatin)

 Tymi zdjęciami tancerka zaskoczyła fanów.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Ewa Szabatin | FitFashionFreak (@ewaszabatin)

Tancerka zaznacza, jak ważny jest zdrowy tryb życia. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Ewa Szabatin | FitFashionFreak (@ewaszabatin)

Ewa Szabtin zmieniła się nie do poznania.  

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ministerstwo Zdrowia zatwierdziło ogromną zmianę. Obowiązuje od dziś
  2. Nareszcie. Sąsiad Polski otworzył granicę. Turyści długo czekali na decyzję
  3. Wielka radość w życiu Edwarda Miszczaka. Wszyscy patrzyli na Annę Cieślak, nie mogli oderwać oczu od jednej rzeczy
  4. Reforma edukacji. Czy powinny wrócić gimnazja?
  5. „Jedyneczka” wywoływała uśmiech na twarzy każdego dziecka. Wszyscy pamiętamy słowa tytułowej piosenki
  6. Rozpływająca się w ustach pyszność z czasów PRL-u, dziś smakuje jeszcze lepiej. Powrót do beztroskiego dzieciństwa gwarantowany

Źródła: se.pl

 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl