Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Polska gwiazda przyłapana na randce ze starszym o 44 lata, 70-letnim miliarderem
Marta Kulik
Marta Kulik 18.09.2019 17:08

Polska gwiazda przyłapana na randce ze starszym o 44 lata, 70-letnim miliarderem

Facet ma 70 lat, a ona 26. Polska gwiazda została przyłapana na randce z dużo starszym miliarderem, ojcem znanych modelek. Opowiedziała o ich intymnej relacji. Znają się już od kilku lat i łączy ich znacznie więcej niż przyjaźń. O kogo chodzi?

Polska gwiazda, Justyna Monde kolejny raz została przyłapana ze starszym izraelskim miliarderem. Choć facet jest od niej 44 lata starszy, nie przeszkadza im to w zacieśnianiu relacji. Jakiś czas temu zdradziła, że przesyła mu odważne zdjęcia. Zachwycony mężczyzna zaproponował jej stały związek!

Facet Justyny Monde to 70-letni miliarder

Justyna Monde już kilka lat temu miała poznać miliardera, zaprosiła go nawet do Polski, gdzie zabrała go na pierogi. Wspólnie spędzony czas w jednej z wrocławskich restauracji sprawił, że nawiązali dłuższą znajomość. Z kim spotyka się Justyna Monde? 70-letni miliarder to Mohamed Hadid, potentat nieruchomości i ojciec dwóch słynnych modelek: Belli i Gigi Hadid. Mężczyzna urodził się w Stanach Zjednoczonych, a ogromne pieniądze przyniosła mu budowa i handel luksusowych nieruchomości w Los Angeles.

facet

Niedawno Justyna i Mohamed wybrali się na lunch, gdzie w jednym z restauracyjnych ogródków miło spędzali czas i się obejmowali. Miliarder znany jest ze słabości do dużo młodszych kobiet. Sześć lat temu oświadczył się aktorce i prezenterce Shivie Safai, która jest od niego 33 lata młodsza.

Kim jest Justyna Monde?

Justyna Monde jest modelką i instagramerką. W mediach społecznościowych pokazuje swoje życie i relacjonuje przebieg pokazów modowych. Jak podaje kozaczek.pl, Justyna studiuje zarządzanie nieruchomościami we Frankfurcie. Modelka interesuje się sztuką i to o niej miała godzinami rozmawiać na początku znajomości z Mohamedem, którego poznała na Instagramie.

facet

Czasami prosił mnie, żebym wysłał mu swoje niegrzeczne zdjęcia, co oczywiście robiłam mówiła w rozmowie z MailOnline.

Znajomość Justyny z miliarderem ma trwać już od czterech lat. Para niedawno spotkała się w jednej z restauracji w Hollywood. W rozmowie z MailOnline modelka zdradziła, że Mohamed Hadid zaproponował jej stały związek, ale odmówiła. Nie wpłynęło to jednak na ich relacje i wciąż spotykają się w różnych miejscach na świecie.

facet

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miliard telefonów zagrożonych atakiem. Twoja komórka również
  2. Popularni gwiazdorzy disco polo mieli poważny wypadek samochodowy. Zwierzę pod kołami
  3. Aleksandra Kwaśniewska obrzydliwie wyzwana przez mężczyznę. Gwiazda ostro odpowiedziała
  4. Dominika Gwit trzęsie pośladkami i skacze na najnowszym wideo. Fan: „To jest już straszne”
  5. Doda w ostrych słowach o TVN. Zdradziła zakulisowe szczegóły, które powalają na kolana
  6. Filip Chajzer przesadził w Dzień Dobry TVN? Fani oburzeni, „Za taki żart można stracić pracę”

Źródła: pudelek.pl, kozaczek.pl