Katarzyna Skrzynecka już nie raz udowadniała, że jest osobą niezwykle szczerą i nie przebiera w stanowczych słowach. Tym razem pokazała to po raz kolejny, gdy przyszło jej odpowiedzieć na uszczypliwości internautów. O co poszło?

Aktorka opublikowała ostatnio w mediach społecznościowych zdjęcie z wakacji, przy okazji którego zdecydowała się na pozdrowienia dla swoich fanów. Pomimo dobrych intencji, nie obyło się bez krytyki.

Katarzyna Skrzynecka skrytykowana

Aktorka o wszystkim opowiedziała w oddzielnym nagraniu, które również upubliczniła na Instagramie. Jak wyjaśniła, po wystosowaniu pozdrowień otrzymała wiele negatywnych komentarzy, w których użytkownicy zarzucali jej, że używa programów graficznych, by się upiększyć. Inni z kolei mieli jej pisać, że przesadziła z zabiegami kosmetycznymi i ma twarz naciągniętą botoksem.

Katarzyna Skrzynecka obaliła obydwie te tezy. Na nagraniu pokazała się z różnych stron, by udowodnić, że nic nie jest przerabiane. Dodatkowo wyjaśniła, że nie potrafi obsługiwać programów do retuszu zdjęć. Dodała, że nigdy również nie wstrzykiwała sobie botoksu.

Na koniec wystosowała stanowczy apel do wszystkich tych, którzy pisząc nieprawdę, chcieli jej napsuć krwi. Stwierdziła, że ich tezy są durne i poleciła im, by zajęli się pożytecznymi sprawami. Zwieńczyła stanowczym:

– Od***rdolcie się — skwitowała aktorka.

Katarzyna Skrzynecka ostro o mediach

Warto zaznaczyć, że to nie pierwsza tak mocna odpowiedź artystki na zamieszanie wokół niej. Jakiś czas temu prasa snuła krzywdzące plotki na jej temat, a później okazało się, że Skrzynecka ze względów rodzinnych miała bardzo trudny czas.

Za pośrednictwem Instagrama wylała swój żal do mediów i nie szczędziła inwektyw tym, którzy pisali nieprawdę w tym ciężkim dla niej okresie.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Skrzynecka udostępniła „problematyczne” zdjęcie z wakacji. Fani nie kryli oburzenia
  2. Czarna koronka nie zasłoniła wiele. Justyna Steczkowska z okazji 50. urodzin poszła na całość, do sieci trafiło gorące nagranie
  3. Edyta Golec nie zdążyła na samolot i wylądowała przed drzwiami cerkwi. Nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń

Źródło: plejada.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl