Fryzury do sukienki bez ramion? Zastanawiasz się jak uczesać się do sukienki, która odsłania ramiona? Czy powinnaś upiąć włosy, a może pozwolić im swobodnie opadać? Mamy dla ciebie kilka pomysłów na fryzury do sukienki bez ramion, dzięki którym będziesz wyglądać obłędnie w swojej stylizacji.

Fryzury do sukienki bez ramion wcale nie muszą być wymyślne lub nudne. Możemy z powodzeniem udekorować włosy lub założyć biżuterię. Jesteście ciekawe jak uczesać się do sukienki bez ramion?

Jakie fryzury do sukienki bez ramion? Nasze propozycje

Sukienka bez ramion z racji swojego specyficznego kroju, odsłaniają to, co u kobiet najlepsze – a więc ramiona. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu kobieta nie mogła pokazać żadnej części swojego ciała poza twarzą. Skoro już mamy taką swobodę i możemy pokazywać nie tylko nogi czy dekolt, ale właśnie ramiona, dlaczego z tego nie skorzystać? Kiedy już wybierzecie odpowiednią sukienkę bez ramion, czas pomyśleć nad włosami. Jakie fryzury do sukienki bez ramion wyglądają obłędnie? 

Najlepiej wyglądają oczywiście wysoko upięte włosy, które odsłaniają ramiona i twarz. Dzięki temu nasza sylwetka będzie wydawać się smuklejsza, a nasza szyja dłuższa. Taki seksowny, optyczny trik możemy uzyskać właśnie dzięki różnego rodzaju kokom, warkoczom upiętym wysoko (najlepiej spełnią swoją funkcję takie koki z warkoczy jak koszyczek, precel czy korona).

Jeśli mamy średniej długości włosy, możemy nieco podnieść ich objętość podkręcając je, dzięki czemu nie będą zasłaniać nam ramion i w efekcie nie dadzą ciężkiego i przytłaczającego efektu. A jakie fryzury do sukienki bez ramion pasują kobietom o bardzo krótkich włosach? Kiedy mamy do czynienia z króciutkimi włosami, dążmy do tego, by zwiększyć ich objętość maksymalnie. Jeśli włosy są tak krótkie, że nie da się ich bardzo podnieść, idealnym wyjściem będzie…biżuteria, a zwłaszcza kolczyki. 

Jaką biżuterię ubrać do sukienki bez ramion?

Nie tylko odpowiednie fryzury do sukienki bez ramion mogą sprawić, że będziemy wyglądać spektakularnie. Jeśli mamy prostą kreację i zdecydujemy się na koka lub po prostu upięte włosy, warto założyć duże kolczyki. Jeśli nasza sukienka ma dość obszerny dekolt, załóżmy większy naszyjnik, żeby w dekolcie nie było pustego miejsca. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

fryzury do sukienki bez ramion
Fot.instagram.com @chicnchic_factory

Żadna sukienka tak nie dodaje seksapilu jak sukienka bez ramion. Tak wyjątkowa kreacja wymaga odpowiedniej fryzury.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułFryzury na ślub: Koki to kapitalny wybór
Następny artykułZnaki zodiaku, które uznane są za NAJINTELIGENTNIEJSZE
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.