Gdzie mieszka Dorota Wellman? Fani dziennikarki wiele by dali, by poznać odpowiedź na to pytanie! Wcześniej przez wiele lat mieszkała w bloku na Ursynowie w Warszawie, jednak ostatecznie przeniosła się z rodziną gdzie indziej. Sprawdź, czy jesteś sąsiadem Doroty Wellman!

Dorota Wellman jest jedną z najbardziej lubianych polskich dziennikarek. Jako współprowadząca program Dzień Dobry TVN z pewnością nie musi oglądać po kilka razy każdej złotówki! Wellman na tyle rozsądnie inwestuje pieniądze, że po latach gnieżdżenia się w ursynowskim bloku udało jej się kupić dom. Gdzie mieszka Dorota Wellman? Dowiedz się!

Gdzie mieszka Dorota Wellman? Prezenterka jest prawdziwą… kurą domową!

Jak informuje portal plotek.pl, Dorota Wellman mieszka w willowej dzielnicy w podwarszawskiej Nowej Iwicznej. Co więcej, namówiła na przeprowadzkę swojego kolegę z pracy Bartka Jędrzejaka. 

Dorota Wellman nie zdecydowała się na zatrudnienie pani sprzątającej. Samodzielnie i z wielkim oddaniem dba o dom. Jak powiedziała w rozmowie z magazynem Życie na Gorąco: – Sama gotuję, piorę, sprzątam. Jeżdżę na szmacie. W bałaganie nie potrafię odpocząć. Wkładam w mój dom dużo pracy i serca. Prowadzę dość chaotyczny tryb życia, więc do odpoczynku potrzebny mi jest porządek. Lubię mieć zadbany, posprzątany dom.

Do niedawna Dorota Wellman dzieliła dom z mężem Krzysztofem Wellmanem i jedynym synem Jakubem. Samodzielnie przygotowywała posiłki dla swoich bliskich, mając na uwadze ich zdrowie: – Lubimy domowe jedzenie. Dzięki temu mój syn wie, co jest dobre, zdrowe. Nigdy nie ciągnęło go do śmieciowego jedzenia – wyznała. Jednak w 2016 roku młody mężczyzna wyprowadził się z rodzinnego domu, co miało być sporym przeżyciem dla jego mamy, która jest blisko związana z jedynakiem. Nie wiadomo, czy Jakub przeprowadził się do Warszawy, czy zamieszkał w sąsiedztwie domu rodzinnego. 

Czy Dorota Wellman chciała uciec od zgiełku Warszawy? Gwiazda bardzo chroni swoją prywatność!

Dorota Wellman z pewnością nie żałuje decyzji o przeniesieniu się do podwarszawskiej miejscowości. Dziennikarka należy do grona gwiazd, które bardzo chronią swoją prywatność. Na Instagramie nie znajdziemy ani zdjęć jej domu, ani rodziny. 

Wellman nie jest pierwszą gwiazdą, która zamieszkała poza stolicą. Wielu aktorów i dziennikarzy kupuje domy w podwarszawskich miejscowościach. Mogą cieszyć się tam większą swobodą i anonimowością. Nowa Iwiczna jest położona zaledwie piętnaście kilometrów od centrum Warszawy i jest  z nim dobrze skomunikowana, więc 57-latka raczej nie powinna narzekać na czasochłonne dojazdy do pracy. 

Dorota Wellman urządziła w Nowej Iwicznej prawdziwy azyl, w którym może odpocząć od stresującej pracy w mediach i spędzić czas z rodziną. Nic dziwnego, że z takim zapamiętaniem dba o swój dom! 

Zobacz zdjęcia Doroty Wellman! 

gdzie mieszka dorota wellman
fot. .instagram.com @lukaszjemiol

Dorota Wellman przez wiele lat mieszkała w bloku na warszawskim Ursynowie.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułSzansa na sukces ZNÓW w telewizji! Będą nowi prowadzący
Następny artykułIle zarabia Alicja Bachleda-Curuś? Zarobki ma bajeczne
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.