Barbara Kurdej-Szatan: Hanna Szatan jest naprawdę uroczą dziewczynką. Córka znanej aktorki w zeszłym roku skończyła już sześć lat. Wygląda zupełnie jak mniejsza kopia swojej mamy. Gwiazda na pewno jest dumna z takiej ślicznej córeczki. Zobaczcie, jak wygląda!

Hania Szatan jest owocem miłości Kurdej-Szatan i jej męża Rafała Szatana. Przez pierwsze lata życia dziewczynki mama starała się chronić jej prywatność i nie pokazywać twarzy małej. Barbara Kurdej-Szatan: Hanna Szatan obecnie często pojawia się na zdjęciach mamy na Instagramie. Najwyraźniej aktorka uznała, podobnie jak Małgorzata Rozenek-Majdan, że nie ma sensu walczyć z wiatrakami. Stąd wiemy, że są z mamą do siebie łudząco podobne. Hania Szatan to prawdziwe oczko w głowie rodziców. Dowiedz się o niej więcej!

Jak wygląda córka Barbary Kurdej-Szatan? Hanna Szatan jest śliczna

Czy mała Hania pójdzie w ślady mamy? Barbara Kurdej-Szatan stara się unikać zabierania dziewczynki do swojej pracy. Jak powiedziała rozmowie z magazynem Kropka TV, praca nad serialem trwa zwykle wiele godzin, co mogłoby być męczące dla dziewczynki. 

Jednak od tej zasady jest pewien wyjątek: mała Hania często towarzyszy mamie w teatrze. To dla dziewczynki prawdziwa frajda! – Ostatnio jeździ ze mną na musical Legalna blondynka do Krakowa. Już sama scenografia jest dla niej ogromną frajdą, bo jest różowa, a dziewczynki w tym wieku uwielbiają ten kolor. Hania zna też wszystkie piosenki ze spektaklu – opowiadała Kurdej-Szatan dwa lata temu. Miłość do różu musiała dziewczynce pozostać, bo rozpoczęła ostatni rok szkolny z różowym plecakiem, czym jej mama pochwaliła się na Instagramie.

 

Czy córka Barbary Kurdej-Szatan zostanie gwiazdą?

W 2017 roku mała Hania razem z mamą wzięła udział w reklamie firmy odzieżowej Sugarfree. Chodziło o kampanię kolekcji sukienek, które są dostępne w wersjach dla mam i córek. Jak poinformował Super Express, honorarium dla Barbary Kurdej-Szatan miało wynieść aż 100 tysięcy złotych. 

Hania jest jedynym dzieckiem Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana. Przyszła na świat w 2012 roku, zaledwie kilka miesięcy po ślubie swoich rodziców. W 2011 roku para zawarła związek w urzędzie stanu cywilnego, a rok później powtórzyli ślub, tym razem przed kościelnym ołtarzem. Przez ostatnie kilka miesięcy krążyły plotki na temat rzekomej drugiej ciąży 33-letniej aktorki. Jednak pogłoski nie znalazły pokrycia w rzeczywistości. 

Czy dziewczynka zrobi karierę na miarę swoich rodziców? Jak udowodniła na planie reklamy Sugarfree, nie boi się kamery i posiada talent do grania. Z urodą odziedziczoną po mamie na pewno w przyszłości podbije nasz rodzimy show-biznes! Trzymamy kciuki, by Hania spełniała swoje marzenia! Uważacie, że jej się uda?

Barbara Kurdej-Szatan: Hanna Szatan jest śliczna. Zobaczcie:

Barbara Kurdej-Szatan Hanna Szatan
fot. instagram.com @kurdejszatan

Od 1 września 2018 roku mała Hania zaczęła chodzić do zerówki. Na tę okazję wybrała różowy plecak.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułAlżbeta Lenska i Rafał Cieszyński to cudowna para. Walczyli razem ze straszną chorobą
Następny artykułDlaczego psy zakopują kości? Wszystkiemu winna jest ewolucja
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.