Gdzie mieszka Michał Szpak? To pytanie zadaje sobie niemalże każdy fan piosenkarza. Wokalista mimo dość młodego wieku dorobił się na tyle, aby móc mieszkać tak jak mu się podoba. Z pewnością, jest w mniejszości ludzi młodego pokolenia, którzy mogą mieć już swoje wymarzone mieszkanie bez kredytu na karku. Aż ciężko uwierzyć gdzie postanowił zamieszkać wokalista. Lokalizacja robi wrażenie!

Szpak chętnie zaprasza fanów do swojego życia prywatnego za pomocą swoich mediów społecznościowych. Na swoim InstaStories często nagrywa filmiki ze swojego domu, gdzie nie jest już w swoich scenicznych kreacjach, a raczej w domowym, wygodnym dresie. Z relacji muzyka możemy zobaczyć, jak w jakim stylu jest jego mieszkanie. Gdzie mieszka Michał Szpak?

Dom Michała Szpaka. Jak mieszkał kiedyś?

Niedawno było głośno o nowym mieszkaniu, do którego wprowadził się wokalista. Jak zmieniła się sytuacja mieszkaniowa piosenkarza? Michał Szpak dorastał w domu w Jaśle. Jak sam wspomina, od dziecka w domu czuć było artystycznego ducha. Wychowywał się w otoczeniu przyrody i harmonii. Wyprowadzka do zatłoczonej Warszawy z pewnością była niemałym szokiem dla wokalisty.

Przeprowadzka do Warszawy

Michał, chcąc kontynuować swoją karierę po udziale w X Factor musiał się przeprowadzić do Warszawy. Stolica jest centrum zarządzania każdą sferą rozrywki, szczególnie tą muzyczną. Wyprowadzka z rodzinnego Jasła była, więc koniecznością. Michał lubuje się w stylu retro, w którym jako artysta zdecydowanie lepiej się odnajduje. Gdzie mieszka Michał Szpak?

Gdzie mieszka Michał Szpak?

Michał w rozmowie z Tomaszem Raczkiem wyznał, że kiedy tylko się wprowadził do stolicy zakochał się w Placu Zbawiciela. Okolica go na tyle oczarowała, że uznał, że właśnie ta okolica będzie idealna do zapuszczenia korzeni. Co ciekawe, Szpak zamieszkuje w miejscu, w którym kiedyś mieszkał sam Mieczysław Fogg. Takie miejsce z pewnością jest przepełnione artystyczną energią.

– Jak przyjechałem pierwszy raz do Warszawy jakieś 9 lat temu moi znajomi zabrali mnie w takie magiczne miejsce, jakim jest Plac Zbawiciela. Stwierdziłem, że jeśli mam mieszkać w Warszawie to tylko tam. – powiedział wokalista.

Zobacz jak mieszka Michał Szpak:

Gdzie mieszka Michał Szpak?
materiały prasowe Domo+

Michał postawił na przestronne wnętrze w klimatycznej kamienicy w sercu Warszawy.