Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Partnerka Krzysztofa Radzikowskiego jest w ciąży. Gwiazdor ,,Gogglebox” pokazał prywatne zdjęcie, fani ruszyli z gratulacjami
Marta Kulik
Marta Kulik 01.01.2021 21:38

Partnerka Krzysztofa Radzikowskiego jest w ciąży. Gwiazdor ,,Gogglebox” pokazał prywatne zdjęcie, fani ruszyli z gratulacjami

gogglebox
fot. instagram.com/krzysztofradzikowski

Wspaniała nowina obiegła Polskę. Krzysztof Radzikowski znany widzom z programu Gogglebox niedługo zostanie tatą. Uczestnik show TTV pochwalił się wzruszającym zdjęciem z prywatnego archiwum. Gratulacjom nie ma końca, fani są zachwyceni wiadomością.

Radosną nowinę Krzysztof ogłosił w mediach społecznościowych. Jak zdradził we wpisie, przyszła mama jest w 14 tygodniu ciąży. Z gratulacjami ruszyli nie tylko fani, ale także uczestnicy Gogglebox i innych programów emitowanych na antenie TTV.

Krzysztof Radzikowski zostanie ojcem

Wiadomość o ciąży zaskoczyła widzów. Krzysztof, w przeciwieństwie do swojego przyjaciela Dominika, nigdy publicznie nie wspominał o swojej partnerce i planach na przyszłość. Tym razem złamał swoją zasadę, pokazał zdjęcie USG i ogłosił, że za kilka miesięcy zostanie tatą.

Z okazji sylwestra na profilu sportowca pojawiła się kolejna fotografia, tym razem również nie pokazał twarzy ukochanej. Przyznał jednak, że tego wieczora zrezygnował z alkoholu:

Zestaw na dzisiejszy wieczór pilot + bąbelki (jako przyszły tata bez alko… żeby się z mamą stuknąć szkłem). Mijający rok pomimo tego, że był dla większości gó*niany dał mi coś, czego nie wygrałbym nigdy na jakichkolwiek zawodach.

To jednak nie koniec zmian w życiu Krzysztofa. Siłacz niedawno rozpoczął budowę swojego nowego domu. Zdradził, że jego powierzchnia wyniesie 190 metrów kwadratowych z garażem.

Krzysztof Radzikowski: żona

Widzowie Gogglebox od dawna zastanawiali się, czy Krzysztof jest w związku. O ile teraz w końcu wiadomo, że jego serce jest zajęte, o tyle nie jest pewne, czy gwiazdor wziął ślub.

W odpowiedzi na jeden z komentarzy wyznał, że już od dawna ma żonę, jednak fani zastanawiają się, czy nie był to tylko żart.

Okazuje się, że uczestnicy hitowego programu TTV mają jeszcze wiele tajemnic. Kilka swoich sekretów niedawno zdradziła nam Agnieszka Kotońska. Wiedzieliście, że skończyła studia?

Koniecznie zobaczcie wpis, jaki pojawił się na profilu Krzysztofa Radzikowskiego. Serdecznie gratujemy przyszłym rodzicom!

Zobacz zdjęcia:

gogglebox

Krzysztof Radzikowski pokazał zdjęcie USG.

gogglebox

Siłacz zostanie tatą.

gogglebox

Widzowie Gogglebox są zachwyceni.

Artykuły polecane przed redakcję Lelum: