Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Grzegorz Markowski niespodziewanie pojawił się na scenie podczas koncertu córki
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 15.10.2021 00:28

Grzegorz Markowski niespodziewanie pojawił się na scenie podczas koncertu córki

Grzegorz Markowski
facebook.com/patrycjamarkowska

Grzegorz Markowski, wokalista zespołu Perfect, zrobił niemałą niespodziankę nie tylko swoim fanom, ale i własnej córce. Znienacka pojawił się na scenie podczas koncertu Patrycji Markowskiej i razem z nią wykonał piosenkę!

Patrycja Markowska to nie tylko córka Grzegorza Markowskiego, lidera zespołu Perfect, ale samodzielna i uwielbiana od lat artystka. Jej pierwszy album „Będę silna” ukazał się w 2001 roku i przyniósł jej nagrodę Fryderyka w kategorii Nowa Twarz Fonografii.

Patrycja Markowska wydała od tego czasu osiem albumów studyjnych. Ostatni – pod tytułem „Droga” – wyszedł w 2019 roku i jest wspólnym dziełem ojca i córki. Krążek zawierający 13 utworów znalazł się na siódmym miejscu na oficjalnej polskiej liście sprzedaży.

Grzegorz Markowski na koncercie córki na warszawskim Torwarze

Teraz muzyczny, rodzinny duet miał dla fanów jeszcze jedną niespodziankę. Patrycja Markowska prowadzi trasę koncertową po całej Polsce – 9 października wystąpiła na Warszawskim Torwarze.

W pewnym momencie na scenie pojawił się ojciec artystki, lider zespołu Perfect, Grzegorz Markowski. Zaskoczył tym własną córkę! Po chwili para zaśpiewała razem utwór „Kołysanka”.

Sama Patrycja opublikowała nagranie z tego momentu na swoich oficjalnych profilach społecznościowych, podpisując je słowami:

– Kiedy zapraszasz tatę na koncert, a on postanawia zaśpiewać. To była piękna niespodzianka!

Ten niezwykły moment możecie obejrzeć tutaj:

Źródło: Facebook, bilety24.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Nie żyje polski sportowiec. 41-latek był legendą w swoim zespole
2. Z zagranicy przyszła paczka. Adresatem Jacek Jaworek
3. Na zdjęciu ukryta jest panda. Tylko 5% osób jest w stanie odnaleźć zwierzę