Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazda TVN przyznała, że była uzależniona od alkoholu. „O mały włos nie zniszczył mi życia”
Robert Głowacki
Robert Głowacki 24.08.2019 13:03

Gwiazda TVN przyznała, że była uzależniona od alkoholu. „O mały włos nie zniszczył mi życia”

TVN
filmpolski.pl

TVN: gwiazda po latach zdecydowała się na mocne wyznanie. Aktorka opowiedziała o swoim trudnym dzieciństwie, a także o problemach z alkoholem. Dziś nie piję już 11 lat, jednak w pewnym momencie w przeszłości uzależnienie na krótko przejęło kontrolę nad jej życiem. -Alkohol o mały włos nie zniszczył mi życia – wspomina w Na żywo.

Problem z alkoholem to w naszym kraju dosyć powszechne zjawisko i bardzo często tyczy się również gwiazd show-biznesu. Aktorka znana z seriali stacji TVN po latach opowiedziała o swoim uzależnieniu od alkoholu, a także trudnym dzieciństwie. Przeszłość gwiazdy nie była kolorowa, a jej wspomnienia momentami są przerażające.

Gwiazda TVN była uzależniona od alkoholu

Alkoholizm to bardzo poważny problem i niestety bardzo w Polsce popularny. W porównaniu do innych krajów Europy pijemy jak mało kto. Nie brakuje ludzi uzależnionych, także w show-biznesie. Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, znana z wielu seriali TVN zdecydowała się opowiedzieć o swoim uzależnieniu od alkoholu, którego na szczęście się już pozbyła. Gwiazda udzieliła szczerego wywiadu magazynowi Na Żywo.

O mało nie zniszczył mi życia. Doszłam do stanu, gdy czułam się jak na filmach katastroficznych, kiedy podczas trzęsienia ziemi walą się domy. Coś takiego działo się ze mną– wyznała.

Co więcej, alkohol miał wpływ na jej życie osobiste i małżeństwo.

Przez alkohol. Na pewno był to powód numer jeden. Stawał się napędzaczem, rozluźniaczem, wyzwalaczem. Wydłużał dzień i noc, intensyfikował rozmowy, przeżycia. Najpierw nas łączył, a w końcu rozdzielił. Taka jest moja wersja- dodaje aktorka.

W rozmowie z tygodnikiem aktorka zwierzyła się, że w dzieciństwie doznała przemocy ze strony ojca, który również był alkoholikiem.

Kiedyś ojciec połamał mi na plecach laskę góralską. Za ścianą była babcia, dziadek, wujek. Zajęli się mną, dopiero gdy skończył.(…) Jestem w prostej linii uzależniona, bo mój tata był alkoholikiem– stwierdziła gwiazda TVN.

Kim jest Małgorzata Hajewska-Krzysztofik?

Małgorzata Hajewska-Krzysztofik jest aktorką teatralną, filmową i telewizyjną, jak również pedagogiem. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. W swoim dorobku ma ponad 40 ról w produkcjach filmowych i telewizyjnych, co więcej bardzo dużo grała w teatrze. Największą popularność przyniosły jej seriale TVN, w jakich wystąpiła w ostatnich latach. Mogliśmy oglądać ją m.in. w Pod powierzchnią, Ataku paniki, Body/Ciało, czy Wataha.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

TVN

Aktorka TVN była uzależniona od alkoholu.

TVN

Przez alkohol rozpadło się małżeństwo aktorki.

TVN

Od 11 lat nie pije.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  2. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  3. Taco Hemingway to dobry materiał na zięcia? Kinga Rusin w ogniu pytań
  4. Przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka opublikował z nim zdjęcie sprzed kilkunastu dni. Pływali na łódce, na której doszło do tragedii
  5. To już pewne. Beata Kozidrak przyznała, czy jest zakochana, fani mogą odetchnąć z ulgą
  6. Mama dała synkowi imię, z którego śmieją się Polacy. Jej sąsiad chciał tak nazwać psa
  7. Agnieszka Włodarczyk we łzach po śmierci Staraka. Powiedziała co ma zrobić gdy w „lepszym świecie” spotka Wodeckiego