W ostatnich latach, gdy Kamil Durczok nie pojawiał się już tak często w mediach, najwięcej czasu dotrzymywał mu jego wierny, czworonożny przyjaciel, Dymitr. Co stanie się z owczarkiem niemieckim po śmierci właściciela? Pomoże Halina Durczok.

Osoby śledzące dziennikarza zastanawiały się, kto teraz zajmie się pieskiem. Wyjawiła to była żona Durczoka w rozmowie z Faktem.

Halina Durczok zaopiekuje się psem syna

Jak zapowiada była małżonka dziennikarza, to właśnie jego mama, Halina Durczok zajmie się uroczym Dymitrem. Jak przyznaje rozmówczyni, bardzo kocha ona psa i ma z nim nie mniejszą więź niż jej syn.

Zdradziła też, że sama chętnie zajęłaby się owczarkiem niemieckim, gdyby nie fakt, że posiada już jednego psa tej rasy. Wytłumaczyła, że nie byłaby w stanie opiekować się dwoma tak wymagającymi zwierzakami.

Co więcej, choć od śmierci Kamila Durczoka minęło ledwie kilka dni, jego rodzina już miała otrzymywać pierwsze oferty odkupienia Dymitra. Na to oczywiście się nie zgodzono, gdyż mama dziennikarza woli, by pozostał przy niej.

Zobacz post:

Źródło: wirtualnemedia.pl, Instagram – Piotr Gąsowski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Internautka wspomina przypadkowe spotkanie z Kamilem Durczokiem
  2. Oświadczenie szpitala po śmierci Kamila Durczoka. Podano przyczynę śmierci
  3. Na co chorował Kamil Durczok? Dziennikarz lata temu poznał przykrą diagnozę

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl