Kamil Durczok zmarł we wtorek 16 listopada nad ranem w katowickim szpitalu. Dziennikarza w poruszających wpisach pożegnało mnóstwo kolegów i koleżanek z branży, ale nie tylko. Emocjonalny wpis dodała także jedna z internautek. Przywołała przypadkowe spotkanie z Durczokiem.

Kamil Durczok zmarł na skutek przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia – taką informację przekazała rzeczniczka katowickiej placówki. Teraz dziennikarza z sentymentem wspominają internauci.

Kamil Durczok pomógł nieznajomej kobiecie?

Kamil Durczok swoją karierę w mediach rozpoczął od pracy w radio, ale później bardzo szybko przeszedł do telewizji – najpierw do TVP, a potem do TVN, gdzie prowadził główne wydanie Faktów.

Dziennikarza pożegnali w mediach społecznościowych koledzy i koleżanki z branży m.in. Tomasz Lis, który opublikował bardzo krótki, ale wymowny post.

Kamil Durczok- RIP – napisał publicysta.

Na Twitterze wpis na temat zmarłego dziennikarza opublikowała także jedna z anonimowych internautek. Okazuje się, że kiedyś przypadkowo spotkała Kamila Durczoka w galerii handlowej.

Kilka lat temu w Galerii Katowickiej idąc szukałam czegoś w torebce. Nagle ktoś złapał mnie za ramię i wręczając kupon lotto powiedział- zgubiła pani swój milion. To był Kamil Durczok. Z niedowierzaniem krzyknęłam: to pan? Roześmiał się: tak z całą pewnością to ja – wspomina kobieta.

Zobacz wpis:

Źródło: Twitter

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nagły komunikat Morawieckiego. Chodzi o sytuację na granicy polsko-białoruskiej
  2. Przykra wiadomość ws. stanu zdrowia królowej Elżbiety II
  3. Kasjerka z Żabki ostrzega wszystkich przed wielkim oszustwem