Kamil Durczok zmarł we wtorek 16 listopada nad ranem w katowickim szpitalu. Dziennikarza w poruszających wpisach pożegnało mnóstwo kolegów i koleżanek z branży, ale nie tylko. Emocjonalny wpis dodała także jedna z internautek. Przywołała przypadkowe spotkanie z Durczokiem. 

Kamil Durczok zmarł na skutek przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia – taką informację przekazała rzeczniczka katowickiej placówki. Teraz dziennikarza z sentymentem wspominają internauci. 

Kamil Durczok pomógł nieznajomej kobiecie? 

Kamil Durczok swoją karierę w mediach rozpoczął od pracy w radio, ale później bardzo szybko przeszedł do telewizji – najpierw do TVP, a potem do TVN, gdzie prowadził główne wydanie Faktów. 

Dziennikarza pożegnali w mediach społecznościowych koledzy i koleżanki z branży m.in. Tomasz Lis, który opublikował bardzo krótki, ale wymowny post. 

Kamil Durczok- RIP – napisał publicysta. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Na Twitterze wpis na temat zmarłego dziennikarza opublikowała także jedna z anonimowych internautek. Okazuje się, że kiedyś przypadkowo spotkała Kamila Durczoka w galerii handlowej. 

– Kilka lat temu w Galerii Katowickiej idąc szukałam czegoś w torebce. Nagle ktoś złapał mnie za ramię i wręczając kupon lotto powiedział- zgubiła pani swój milion. To był Kamil Durczok. Z niedowierzaniem krzyknęłam: to pan? Roześmiał się: tak z całą pewnością to ja – wspomina kobieta. 

Zobacz wpis:

 

Źródło: Twitter 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nagły komunikat Morawieckiego. Chodzi o sytuację na granicy polsko-białoruskiej
  2. Przykra wiadomość ws. stanu zdrowia królowej Elżbiety II
  3. Kasjerka z Żabki ostrzega wszystkich przed wielkim oszustwem