Halloween to święto, które z roku na rok staje się coraz chętniej obchodzone w Polsce. Mimo popularności i zabawowej otoczki, wciąż jednak spotyka się z dużym oporem różnych grup społecznych. Trenerka Ewa Chodakowska postanowiła zabrać głos w sprawie celtyckiego święta. „Zostałam wychowana przeżywając ten czas inaczej” napisała na Instagramie. Co jeszcze powiedziała?

Halloween wypada 31 października, czyli jeden dzień przed Wszystkich Świętych. Przejęcie zachodniego i pogańskiego zwyczaju jest przez to wciąż kontrowersyjne. Ewa Chodakowska postanowiła jasno wyrazić swoje zdanie na temat tradycji.

Ewa Chodakowska przeciw Halloween

Na Instagramie Ewa Chodakowska umieściła parę zdjęć świeczek, zniczy i grobów. Pod nimi trenerka wyraziła swoje zdanie na temat Halloween i obchodzenia tego obcego święta.

– Wiele z Was pytało mnie, dlaczego nie obchodzę Halloween. Dlaczego się nie przebieram, dlaczego nie straszę makijażem (ja straszę bez makijażu). Pewnie dlatego, że zostałam wychowana, przeżywając ten czas inaczej — napisała gwiazda. 

ewa chodakowska: Halloween
fot. instagram.com/chodakowskaewa

Co Ewa Chodakowska sądzi o Halloween?

Ewa Chodakowska wyjaśniła szczegółowo, co nie podoba jej się w obchodzeniu Halloween.

– Zarówno dzisiejszy, jak i jutrzejszy dzień spędzam w skupieniu i ciszy, wspominając i modląc się za tych, którzy odeszli. Może jestem staroświecka, ale wychodzę z założenia, że mam przynajmniej 300 innych dni w roku, które mogę potraktować jako okazje do imprezowania — napisała trenerka. – Przy tym, nie oceniam zachowań innych. Każdy z nas czuje inaczej i każdy ma do tego prawo.

Post Ewy Chodakowskiej spotkał się z aprobatą fanów również krytycznych wobec Halloween.

– Piękne i mądre słowa. Mam takie samo zdanie. To czas, żeby się zatrzymać, zapomnieć o codziennej gonitwie i odwiedzić zmarłych. Trzeba docenić tych bliskich, których ma się koło siebie, bo nic nie trwa wiecznie — skomentowała internautka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ewa chodakowska: Halloween
instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska podzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami na temat Halloween.

Halloween
instagram.com/chodakowskaewa

Trenerka nie chce obchodzić zachodniego święta.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Początek 2020 roku uderzy po kieszeni. Ceny kluczowych towarów wystrzelą
  2. 62-letnia aktorka pokazała się w bikini. Miała ważny powód
  3. Była żona szefa mafii twierdzi, że Piotr Woźniak-Starak miał nakręcić o niej film. Znamy szczegóły
  4. Córka Roberta Górskiego jest dla niego wszystkim. ”Dziecko to sposób na odkrycie sensu życia”
  5. Pod domem Jarosława Kaczyńskiego pilnie interweniowała policja. Nieznany mężczyzna miał w głowie nóż
  6. Wyciągnęła dziecko z wózka, wysoko uniosła i rzuciła o asfalt. Ale dopiero potem zrobiła najgorszą rzecz

 

 

Poprzedni artykułW jakiej kolejności oglądać filmy Marvela? Wszystko, co należy wiedzieć o produkcjach z Universum Marvela
Następny artykułLudzie drwili z niej i nazywali pitbullem. Przeszła operację plastyczną i uciszyła hejterów
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.