Hanna Lis: córka dziennikarki to prawdziwa piękność! Na instagramie jej mamy możemy czasem podziwiać oszałamiającą urodę 18-latki. Czy piękna latorośl jest podobna do swojej sławnej mamy?

Dziennikarka stara się trzymać swoje córki jak najdalej od show-biznesu. Czasami pojawia się z nimi na oficjalnych wyjściach i pozuje na czerwonych dywanach, chciałaby jednak, żeby dzieci na razie zajmowały się nauką. Hanna Lis: córka dziennikarki, Anna, to młodsza z dwójki rodzeństwa. Podobna do mamy?

Hanna Lis: córka jest do niej bardzo podobna!

Dziennikarka jest matką dwóch córek: 20-letniej Julii i 18-letniej Anny, ich ojcem jest Jacek Koziński. Hanna Lis często pokazuje dzieci na swoim instagramie, dziewczyny nie aspirują jednak do bycia nastoletnimi influencerkami. Mają własne konta na instagramie, na które wrzucają zdjęcia z codziennego życia, nie dzielą się jednak obrazkami z oficjalnych wydarzeń. Hanna Lis zadbała o to, by jej córki nie znajdowały się w centrum polskiego show-biznesu. Kilka lat temu w wywiadzie dla Newserii dziennikarka podzieliła się przemyśleniami na temat dorastania jej dzieci:

– Bardzo bym chciała, żeby one od tego świata jak najdłużej były jak najdalej. Pokazy mody i bankiety to nie są imprezy dla 14- i 16-latki. Jestem temu absolutnie przeciwna, bo naprawdę łatwo takiej młodej dziewczynie zawrócić w głowie. To jest wiek, w którym one powinny interesować się przede wszystkim szkołą – powiedziała Hanna Lis.

Ania Kozińska będzie modelką?

Młodsza córka dziennikarki, Anna w tym roku skończyła 18 lat i wyrosła na wyjątkowo piękną kobietę! Ania Kozińska ma zadatki na supermodelkę, jednak mama skutecznie trzyma córkę z dala od błysków fleszy. Kto wie, może z biegiem czasu piękna Anna pójdzie w ślady mamy i zrobi karierę? Póki co możemy się tylko domyślać i podziwiać powalającą urodę 18-latki!

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

ZOBACZ ZDJĘCIA:

hanna lis: córka
instagram.com/hanna_lis

Dziennikarka często mówi o swoich córkach, ale stara się trzymać je z dala od show-biznesu.

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.