Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Henio Majdan jeździ Astonem Martinem za 15 tysięcy złotych. Maluch zasypia w nim w 3 minuty, stylowo?
Karol Osiński
Karol Osiński 09.02.2021 17:10

Henio Majdan jeździ Astonem Martinem za 15 tysięcy złotych. Maluch zasypia w nim w 3 minuty, stylowo?

fot. instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan wie, jak zadbać o dobro swojego dziecka. Mały Henio Majdan posiada jeden z najdroższych wózków w Polsce. To model Silver Cross Surf Aston Martin, który kosztuje bagatela 14 999 zł. Nic zatem dziwnego, że maleństwo potrafi zasnąć w nim w zaledwie 3 minuty.

Henio Majdan przyszedł na świat 10 czerwca 2020 roku. Od momentu pojawienia się na świecie stanowi prawdziwe oczko w głowie dla swoich rodziców, którzy robią dla niego wszystko, co najlepsze.

Henio Majdan wózek

Małgorzata Rozenek-Majdan jest matką trójki chłopców, jednak z obecnym mężem, Radosławem posiadają jednego synka, który przywitał się ze światem latem ubiegłego roku.

Wnioskując po dodawanych przez celebrytów zdjęciach na Instagramie można śmiało stwierdzić, że spędzają doskonały i pełen wrażeń czas. Co prawda nie obyło się bez nieprzyjemności. Kilka tygodni temu dosyć głośno było o aferze związanej z pióropuszami, które gwiazdorzy założyli sobie na głowy. Jej szczegóły poznacie, klikając >tutaj<.

Tymczasem Małgorzata i Radosław Majdanowie nie przestają zaskakiwać. Rozenek-Majdan niejednokrotnie udzielała rad dla świeżo upieczonych rodziców, którzy planują wyjazdy ze swoimi pociechami. Jednak jedno z ostatnio opublikowanych zdjęć przyciągnęło wzrok z innego powodu.

Chodzi o wózek maluszka. Henio Majdan ma przyjemność jeździć i zasypiać w luksusowym i bardzo drogim wózku marki Silver Cross Surf Aston Martin, którego koszt wynosi 14 999 zł. Trzeba przyznać, że jego rodzice mają gest.

Małgorzata Rozenek-Majdan o doborze wózka dla Henia

Pod opublikowanym zdjęciem gwiazda dodała bardzo długi opis, który dotyczył kwestii doboru wózka. Rozenek-Majdan postanowiła opowiedzieć nieco o modelu, jaki zakupili dla swojego synka. Jak się okazuje, spełnił wszystkie ich wymagania i dał sobie radę w ciężkich warunkach, np. podczas jazdy po piasku.

NIE jest to reklama wózka, tylko po miesiącu na meksykańskiej ziemi stwierdzam, że ten wózek to był strzał w 10. Leciusieńki, łatwy w składaniu, z zaskakująco pojemnym koszem. Służył nam jako centrum dowodzenia, zawsze był z nami i było to bardzo wygodne. Idealnie skrętne kółka i letni wkład, a nawet budka (tu akurat nie ma jej na zdjęciu), to idealne rozwiązanie, a usypianie Henia w nim trwało od 1 min do 3 – napisała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Celebrytka zdaje sobie sprawę, że jest to bardzo droga wersja wózka, jednak nie żałuje ani złotówki wydanej na ten sprzęt. Nie jest tajemnicą, że wraz z mężem lubią żyć w luksusie, o czym może świadczyć ich plan zmiany miejsca zamieszkania. Gwiazda podkreśla, żeże aby podróżować z dzieckiem, każda matka musi mieć dobry wózek.

Jeżeli chcesz podróżować z dzieckiem – musisz mieć dobry wózek. Nie musi być taki, ale musi być lekki, łatwy do składania, z pojemnym koszem i łatwy do czyszczenia. Reszta będzie przyjemnością, bo pokazywanie świata dziecku, nawet takiemu małemu, to ogromna radość – dodaje dziennikarka.

Jak oceniacie sprzęt małego Henia?

Zobacz zdjęcie:

Małgorzata Rozenek-Majdan kupiła swojemu synkowi wózek za 15 tys. złotych.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: jastrzabpost.pl