Majdanowie znaleźli się pod ostrzałem po jednym z ostatnich zdjęć dodanych przez Małgorzatę Rozenek na Instagramie. Mowa tutaj o fotografii w pióropuszu, którą gwiazda zamieściła podczas pobytu Majdanów na urlopie w Meksyku. Celebrytka została konstruktywnie skrytykowana przez Joannę Gierak-Onoszko, autorkę 27 śmierci Toby’ego Obeda.

Majdanowie obecnie przebywają na wakacjach w Meksyku, gdzie razem z dziećmi cieszą się piękną pogodą i radośnie spędzonym czasem. Niestety także w trakcie wypoczynku musieli się tłumaczyć w mediach społecznościowych ze swojego zachowania.

Majdanowie w ogniu konstruktywnej krytyki

Pozowanie Małgorzaty Rozenek-Majdan w pióropuszu okazało się równie interesujące, jak i oburzające. Pod zdjęciem wielu fanów celebrytki wyraziło swoje zdanie na ten temat. Krytyka, która spadła na barki gwiazdy dotyczyła samego pióropuszu, ponieważ dla jednych jest on rekwizytem z westernu, a dla innych wręcz świętością.

Wielbiciele dziennikarki zauważyli, że noszenie tego typu nakryć głowy zarezerwowane jest jedynie dla nielicznych. Autorka 27 śmierci Toby’ego Obeda, Joanna Gierak-Onoszko potwierdziła tę tezę w rozmowie z Wirtualną Polską.

–  Pióropusze są symbolem siły, władzy, a także szczególnych duchowych mocy. Nic dziwnego, że nas fascynują. Ale nie jest to zwykłe nakrycie głowy – pióropusz w kulturach rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej jest świętym emblematem, do tego zarezerwowanym tylko dla mężczyzn – zaczęła pisarka.

Następnie przyznała, że nie jest to zwykła część garderoby. Wielu ludzi wie, że przed nałożeniem pióropusza na głowę, wpierw trzeba sobie na to zasłużyć.

– To nie część garderoby, ale sacrum – zdobiące go orle pióra są absolutnie święte. Nie można go kupić, można tylko na niego zasłużyć – dodaje Joanna Gierak-Onoszko.

Majdanowie odpowiadają na słowa pisarki

Na odpowiedź dziennikarki wraz ze swoim mężem nie trzeba było długo czekać. Artykuł Wirtualnej Polski błyskawicznie dotarł do pary celebrytów, a Ci postanowili odpowiedzieć na te słowa za pośrednictwem InstaStories na profilu Małgorzaty Rozenek-Majdan.

– Dostaliśmy od was link i przeczytaliśmy artykuł, który został zamieszczony na WP. Przeczytaliśmy go z ogromnym zainteresowaniem. Dał nam bardzo do myślenia. Jest to ten poziom dyskusji, który należy wspierać. Wszystko dotyczy naszych zdjęć w pióropuszach – rozpoczęła celebrytka.

Następnie Radosław Majdan, który niedawno wraz z żoną chwalili się swoją willą dodał kilka słów od siebie, tłumacząc, że mają bardzo duży respekt do kultury, do której nawiązują pióropusze. Dodał także, że bardzo spodobało mu się podejście Joanny Gierak-Onoszko do sprawy.

I kultury, do której pióropusze nawiązują, do której mamy olbrzymi respekt. Dla nas założenie pióropusza to też wymienienie się spostrzeżeniami, historią. Jest to kultura, o której warto mówić, rozmawiać z dziećmi. To, co nam się może podobać, dla innych może być nie do zaakceptowania. Zawsze dobrze jest korzystać z wiedzy tych, którzy wiedzą więcej. Bardzo podobało mi się, jak pani Joanna do tego podeszła – dodawał Radosław Majdan.

Kilka dni temu Majdanowie ogłosili radosną nowinę. Przeczytacie o tym >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

Majdanowie
fot. instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek opublikowała na Instagramie zdjęcie w pióropuszu, które wywołało mnóstwo szumu.

Majdanowie
fot. instagram.com/m_rozenek

Polska pisarka Joanna Gierak-Onoszko konstruktywnie odniosła się do sytuacji, na co Majdanowie odpowiedzieli za pośrednictwem InstaStories.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Poprzedni artykułNie żyje słynna aktorka. Zmarła w grudniu, a o śmierci poinformowano dopiero teraz, miała 38 lat
Następny artykułNagle podjęto decyzję ws. Kingi Dudy. Córka prezydenta straciła pracę, poważne zmiany
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl