Dzisiejszego poranka sieć obiegły wieści o śmierci Dawida Ozdoby. Kontrowersyjny celebryta na pewnym etapie swego życia był związany z Edytą Herbuś, która wówczas dopiero wchodziła do show-biznesu. Jak zareagowała na tę tragiczną wiadomość?

Z prezenterką udało się porozmawiać redakcji „Faktu”. Ta nie tylko opowiedziała o swoich emocjach związanych ze śmiercią Dawida, ale także wyjawiła, że ten całkiem niedawno się z nią kontaktował.

Edyta Herbuś i Dawid Ozdoba tworzyli burzliwą parę

O relacji z Edytą Herbuś Dawid szczerze opowiedział w swojej książce pod tytułem „Wieczór panieński. Cała prawda”. Wyznał w niej, że obydwoje często rozchodzili się tylko po to, by niedługo znów być razem. Dodatkowo wiedli bardzo przygodne życie, przez co pewnego razu stali się hitem internetu.

W sieci pojawił się bowiem filmik, na którym widać jak Edyta Herbuś kokietuje prowadzącego auto Dawida. Jak w książce wyjawił Ozdoba, obydwoje byli wtedy pod wpływem narkotyków. Tancerz opisywał też ich wycieczki, choćby tą do Paryża, w trakcie których Edyta wydawała mnóstwo pieniędzy swojego partnera na zachcianki i kosztowności.

Można było się więc spodziewać, że Edyta Herbuś, która dziś jest już poważną prezenterką, będzie chciała się od takiego etapu życia odciąć grubą kreską. Mimo to zdecydowała się skomentować doniesienia o śmierci byłego partnera z wyjątkową empatią.

Jak Edyta Herbuś zareagowała na wieść o śmierci Dawida Ozdoby?

Prezenterka przyznała, że to dla niej bardzo przykra wiadomość. Wyraziła swoje wielkie współczucie dla bliskich i rodziny Dawida. Przy okazji wyznała, że kilka tygodni temu ten kontaktował się z nią. W jakim celu?

Jak wyjaśniła, Ozdoba napisał do niej, bo chciał domknąć sprawę, która trapiła go przez lata. Poddał się terapii, dlatego był gotowy, by prosić Edytę o wybaczenie tego, co zrobił jej w przeszłości. Ta wybaczyła mu i życzyła powrotu do zdrowia. Niestety te życzenia na pewno się już nie spełnią.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Andrzej Piaseczny na granicy płaczu wspomina swojego tatę. „Jeśli mi brakuje ojca, to właśnie teraz”
  2. Romanowska usłyszała diagnozę. Miliony Polaków zmagają się z tym zaburzeniem
  3. Jakub Rzeżniczak udzielił przejmującego wywiadu po śmierci syna. Słowa piłkarza wyciskają łzy

Źródło: Fakt

 

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl