Horoskop na ten tydzień zapowiada się niezwykle emocjonująco. Dla wielu znaków zodiaku będzie to czas pełen wrażeń, dla innych okres drobnych upadków. Sprawdź, czego spodziewać się w nadchodzące dni!

Choć dla niektórych nauka płynąca prosto z gwiazd to tylko bajka, wszechświat wysyła nam jasne sygnały. Nadchodzący tydzień będzie pełen intryg, niepohamowanych wybuchów emocji, nieoczekiwanych zwrotów akcji i niespodzianek. Dla których znaków zodiaku horoskop okaże się bardziej łaskawy? Czego powinniśmy szczególnie się wystrzegać, a czemu jednak dać szansę? Na co zodiakalna Panna powinna uważać w te dni i co w końcu uda się Wodnikowi?

Horoskop tygodniowy, 17-23.02

Horoskop tygodniowy 17-23.02 dla wszystkich znaków zodiaku, pozwoli dowiedzieć się jakie niespodzianki czekają na nas w najbliższych dniach.

Baran 

W tym tygodniu los będzie ci sprzyjał. Wykaż więcej odwagi, a zyskasz owocne znajomości, które w przyszłości pomogą ci w życiu zawodowym jak i prywatnym. 

Byk 

Horoskop mówi, żebyś w tym tygodniu zachował ostrożność. Gwiazdy niekoniecznie ułożyły się po twojej myśli. Wiele osób będzie starało się wyprowadzić cię z równowagi i podkładać kłody pod nogi. Zwyciężysz mądrością. 

Bliźnięta

Na Bliźnięta szykują się nowe wyzwania. To dobry okres na szukanie nowej pracy i staranie się o awans. W życiu prywatnym pozwól w tym czasie, aby to ktoś inny grał pierwsze skrzypce. 

  1. Dowiedziała się o zdradzie męża i pojechała do jego pracy. Finału nikt nie mógł przewidzieć
  2. Kobieta ważyła 490 kilogramów. Wydarzyło się najgorsze, zdjęcia odbierają mowę

Rak

W nadchodzących dniach Raki muszą zadbać o wyciszenie. Nad Twoimi relacjami wiszą ciemne chmury, jednak jeżeli zepchniesz na drugi plan zazdrość i wszelkie obawy, sytuacja szybko wróci do normy. 

Lew

Ten tydzień będzie pełen nowości. Single niech nie boją się zaryzykować wchodząc w nowe znajomości. Nadchodzące dni będę również sprzyjały twojej kreatywności. Wykorzystaj ją. 

Panna

U Panny szykuje się tydzień poważnych decyzji. Uważaj, by nie utknąć w martwym punkcie i nie działaj pochopnie. Zawsze zastanów się dwa razy, a kiedy coś postanowisz, trzymaj się tego do końca. 

Waga

Horoskop wskazuje na bardzo spokojny czas. Pozwól, by rzeczy szły własnym torem. Nie naciskaj, ani niczego nie popędzaj, a wszystko samo się ułoży. 

Skorpion

To będzie tydzień ciekawych ofert. Choć lubisz nowości, nie daj się zwieść na manowce. Jeżeli wybierzesz prawidłowo, będzie miało to ogromny wpływ na twoją przyszłość. Pamiętaj, że pierwsze wrażenie bywa mylne. 

Strzelec

Gwiazdy układają się dla Ciebie pomyślnie. Potrzebujesz odmiany. Nie wstydź się swoich ukrytych pragnień. Drzemie w Tobie prawdziwy potencjał, który czeka aż go uwolnisz. 

Koziorożec

To będzie tydzień pełen zawirowań. Ziemia nie raz usunie Ci się spod stóp. Wszystko to wyjdzie Ci na dobre i po czasie poczujesz ogromną ulgę. Nie bój się zmian. 

Wodnik 

Najbliższe dni będą dla Wodnika bardzo sprzyjające. W końcu postanowisz rozprawić się ze starymi sprawami i iść przed siebie. Wykorzystaj swój czas. 

Ryby

Nadchodzące dni przyniosą Ci nadzieję. Horoskop pokazuje dużo jasnych stron. Nie poddawaj się smutkom, bo to one zasłaniają Ci prawdziwy obraz sytuacji, i sprawiają, że omijasz coś niezwykle ważnego. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

horoskop
Fot. Movieshapers, Pixabay

Gwiazdy potrafią przepowiedzieć przyszłość. 

horoskop
Fot. Alex Alvarez, Unsplash

Zapowiada się okres pełen zwrotów akcji. 

horoskop
Fot. Travis Grossen, Unsplash

Horoskop na tydzień 17-23.02 przyniesie wiele nowości. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sygnały wysyłane przez naszą wątrobę, gdy ma już dosyć. Dostrzeżesz je gołym okiem
  2. Sztorm wyrzucił na brzeg statek widmo. Władze apelują, by nikt się nie zbliżał
  3. Przepis na tradycyjne faworki. W Tłusty Czwartek nie może ich zabraknąć, są idealne
  4. Katarzyna Dowbor pokazała dom. Wnętrza zachwycają, ale największe wrażenie robią dekoracje
  5. Córka Małgorzaty Foremniak jest piękna i pomaga ludziom. Aktorka mówi o niej z dumą
  6. Jak ukochana osoba mogła tak potraktować Zenka Martyniuka? Okropne upokorzenie, musiało zaboleć
Poprzedni artykułDziś obchodzimy Światowy Dzień Kota. Pokażmy mruczkom całą naszą miłość
Następny artykułRoksana Węgiel cierpi z powodu hejtu. Dodała bardzo emocjonalny wpis
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.