Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Choć kobiet podobno nie wypada pytać o wiek, to pytanie z pewnością zadawało sobie wiele osób oglądających program „Nasz nowy dom”. Dziennikarka wygląda bowiem niesamowicie dobrze i pomimo wyczerpującej pracy trudno jej odmówić, że jest niesamowicie kobieca. 

Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdzie pracowała kiedyś?

Katarzyna Dowbor jest znana nie tylko z programu „Nasz nowy dom”. Widzowie w całej Polsce pokochali ją także ze względu na występy w filmach i serialach, takich jak „Komedia małżeńska”, „Na dobre i na złe”, „Duża przerwa”, „W labiryncie”, „Jest jak jest”, „Ekstradycja” czy „Tato”. 

Od wielu lat Katarzyna Dowbor zachwyca swoją energią i żywiołowością. Było tak zarówno podczas współpracy z TVP, TVP2 czy – teraz – z telewizją Polsat. Niezależnie od tego, gdzie pracuje, kobieta wygląda niesamowicie i wydaje się niemal w ogóle nie starzeć!

Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Wiek dziennikarki „Nasz nowy dom”

Biorąc pod uwagę to, jak Katarzyna Dowbor wyśmienicie radzi sobie z upływem czasu, trudno się dziwić, że wiele osób pyta o jej wiek. Odpowiedź dla niektórych może się okazać naprawdę szokująca. 

Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Okazuje się, że kobieta urodziła się 7 marca 1959 roku w Warszawie. W 2018 roku ma więc 59 lat, a już za kilka miesięcy obchodzić będzie swoje 60-te urodziny. To naprawdę niesamowite, że w tym wieku Katarzyna Dowbor wygląda tak świetnie.

Czy Katarzyna Dowbor miała operacje plastyczne? Internauci nie potrafią uwierzyć

Dziennikarka Polsatu wygląda po prostu wspaniale i zdecydowanie wyróżnia się na tle innych kobiet w tym wieku. Dlatego też wielu internautów złapało się za głowy słysząc, ile lat ma gwiazda.

Część osób zaczęła również doszukiwać się spisku i pytać, czy Katarzyna Dowbor miała operacje plastyczne. Okazuje się jednak, że to plotki wyssane z palca.

Sama gwiazda ma natomiast bardzo zdrowy i skromny stosunek do swojego wyglądu. 

– Nie interesuje mnie, jak wyglądam, czy widać, że utyłam, zestarzałam się – komentuje Dowbor ucinając ostatecznie plotki o operacjach plastycznych. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najgorsze hasła w 2018! „123456” ma aż 3 proc. internatów. Szok?
  2. „Narzeczony zdradził mnie na wieczorze kawalerskim. Do ślubu został tydzień…”- Ola
  3. Przepowiednie Baba Wangi na 2019. Kataklizmy, choroby i zamachy…

 

Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.