Kilka miesięcy temu żona Michała Żebrowskiego pokazała za pośrednictwem Instagrama wynik testu ciążowego, który zwiastował jej już czwarte dziecko z popularnym aktorem. Teraz Ola jest w zaawansowanej ciąży, czym bardzo chętnie się chwali.

Regularnie publikuje na Instagramie materiały, na których prezentuje swój imponujący, ciążowy brzuszek. Teraz jednak poszła o krok dalej, bo zdecydowała się ujawnić także swoją wagę.

Żona Michała Żebrowskiego o wadze w ciąży

Nie podlega dyskusji fakt, że ciało kobiety dynamicznie zmienia się w trakcie stanu błogosławionego. Przede wszystkim sporym wahaniom ulega waga, z zupełnie zrozumiałych przyczyn. Nie wszyscy mogli być jednak świadomi, jak dokładnie się to przejawia, więc żona Michała Żebrowskiego postanowiła zaprezentować to na swoim przykładzie.

W tym celu opublikowała na swoim Instagramie 2 zdjęcia. Jak zaznaczyła, fotki dzieli raptem parę tygodni, a różnica jest znacząca i to zarówno pod względem czysto optycznym, jak i tym pomiarowym. Ola zaznaczyła bowiem, że na tej zrobionej wcześniej ważyła jeszcze 78 kilogramów. Teraz waga pokazuje jej liczbę 83.

Warto zaznaczyć, że żona Michała Żebrowskiego bardzo prężnie działa w temacie normalizowania kwestii macierzyńskich, o których do tej pory nie mówiło się zbyt wiele. Pokazuje codzienne trudy ciąży, a także wychowywania chorujących dzieci. Bez wahania prezentuje, jak w niektórych momentach wygląda, zaznaczając, że to obraz standardowy dla wielu mam.

Poza tym żona Michała Żebrowskiego podejmuje publicznie też jeszcze inny, bardzo istotny temat. Chodzi o poronienia. Sama bowiem jest już w ósmej ciąży, choć córeczka, której się spodziewa, będzie dopiero jej czwartym dzieckiem. Ola przełamuje ten temat tabu. W końcu z podobnym dramatem mierzą się tysiące Polek, które często nie otrzymują odpowiedniego wsparcia.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Aleksandra Żebrowska jest w ósmej ciąży. Szuka imienia dla dziecka. Wytknęła mężowi przeszłość
  2. Katarzyna Dowbor zaczyna dzień od nietypowej czynności. Codziennie musi wstawać o świcie
  3. Ewa Szykulska przerywa milczenie ws. swojego stanu. Co dzieje się za zamkniętymi drzwiami?

Źródło: jastrzabpost.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl