Ile zarabia Agata Kulesza? Zastanawia się nad tym niejeden Polak, ponieważ aktorka kieruje swoją karierą w sposób niezwykle przemyślany. Osiąga niemal same sukcesy, a jej role zdobywają uznanie krytyków i widzów.

Ile zarabia Agata Kulesza? Gwiazda raczej nie może narzekać na sferę finansową w swoim życiu. Swoją charyzmą, ambicją i talentem udaje jej się zdobywać uznanie największych polskich twórców, takich jak Paweł Pawlikowski czy Wojciech Smarzowski. Kulesza nie boi się wyzwań!

Ile zarabia Agata Kulesza?

– Po skończeniu szkoły, nawet jeżeli dostaje etat w teatrze, to zarabia niewiele. Ja mam 1600 zł. Wszyscy chcą nam wmówić, że ten zawód to posłannictwo.

Tak aktorka mówiła w jednym z wywiadów stosunkowo niedawno. Jedną z przełomowych dla jej kariery ról okazała się ta w głośnym i nagrodzonym Oscarem filmie Ida. Wg obliczeń Super Expressu Kulesza za rok 2014 mogła zainkasować nawet milion złotych. Poza procentem w zyskach z najlepszego nieanglojęzycznego filmu roku 2015 aktorka zarobiła także na dubbingu do produkcji Wakacji Mikołajka, za który mogła zarobić nawet 30 tys. złotych. Nie możemy pominąć udziału Kuleszy w reklamie banku ING, za którą polska aktorka miała zainkasować 400 tys. złotych. Brzmi dobrze?

Jak sytuacja finansowa aktorki wygląda obecnie? Biorąc pod uwagę jej pojawienie się w serialu TVN, Pułapka oraz ponowne zagoszczenie na planie kolejnego hitowego filmu Pawlikowskiego – Zimnej Wojny, gwiazda raczej nie może narzekać.

Czy zarobki polskich aktorów i aktorek są zadowalające? Małgorzata Kożuchowska za jeden dzień na planie serialu TVN Druga Szansa miała inkasować 15 tys. złotych. Takie informacje podał właścicieł kanału Dla pieniędzy, który ma ponad 500 tys. subskrypcji. 

O czym jest serial Pułapka?

To angażująca produkcja kryminalno-obyczajowa, która angażuje widza już od pierwszych scen. Na czym polega jej sukces? O czym opowiada? Fabuła serialu koncentruje się wokół pisarki Olgi Sawickiej, w tej roli znakomita Agata Kulesza, która boryka się z traumami ze swojej przeszłości. Po śmierci męża nie potrafi ona poświęcić się pracy nad swoją nową powieścią. Co jej w tym przeszkadza, czy chodzi tylko o odejście partnera życiowego? Sawicka podczas zbierania inspiracji do swojej książki trafia na reportaż, dotyczący jednej z mieszkanek Domu Dziecka, Zuzy. Dziewczynka zaginęła. Pisarka postanawia odwiedzić placówkę, a to uruchamia lawinę nieprzewidzianych wydarzeń.

Ile dzieci ma Agata Kulesza?

Aktorka wraz ze swoim mężem, operatorem Marcinem Figurskim wychowują wspólnie córeczkę, Mariannę. Dziewczyna swojej przyszłości nie wiąże jednak z aktorstwem, mimo że ma na swoim koncie wspólny występ z mamą w amerykańsko-polskim filmie True Crimes. Na planie partnerował im Jim Carrey. W 2014 roku tygodnik Rewia poinformował, że Marianna marzy o zostaniu lekarzem weterynarii. Trzymamy za nią kciuki!

A co Agata Kulesza sądzi o swojej relacji z Figurskim?

– Mąż sprowadza mnie na ziemię. Bardzo dba, żebym się nie zagubiła. Kiedy zaczynam się czymś egzaltować, powie: Stop, mówiłaś to już trzy razy. Jestem z Marcinem, bo chcę z nim być. Imponuje mi wiedzą, to jeden z najlepszych ludzi, jakich w życiu spotkałam – przyznała aktorka w jednym z wywiadów.

Ile zarabia Agata Kulesza – ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agata Kulesza dzieci
Fot. screen YouTube/Plejada

Agata Kulesza to jedna z najbardziej cenionych polskich aktorek. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. W swojej karierze wielokrotnie była nagradzana.

1
2
3
4
5
6
Poprzedni artykułJak się ubrać do klubu z selekcją? Najgorętsze trendy
Następny artykułGdzie lecieć w grudniu na wakacje? Jest wiele możliwości!
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jej największą pasją jest podróżowanie. Kocha dobre jedzenie, filmy i seriale. Jej największym marzeniem jest przejechanie wraz z przyjaciółmi słynnej drogi 66 w Stanach Zjednoczonych. Miłośniczka Disney'a. Uwielbia poszerzać swoje horyzonty i zdobywać wiedzę.