Ile zarabia Jessica Mercedes? Jedna z najpopularniejszych blogerek w naszym kraju wie jak spieniężyć swoje hobby! Jej poświęcony modzie blog zamienił się w prawdziwą inwestycję! W dodatku influencerka jest właścicielką marki produkującej stroje kąpielowe i jednocześnie rusza z kolejnym brandem odzieżowym. Jej zarobki muszą być naprawdę spore!

Choć w internecie możemy natknąć się na mnóstwo dziewczyn, które mniej lub bardziej profesjonalnie zajmują się modą, to Jessica Mercedes jest niekwestionowaną liderką w tej dziedzinie. Stała się rozpoznawalna nie tylko dzięki upartości i systematyczności w tym, co robi, ale naprawdę ma nosa do mody. Swojej pasji poświęca mnóstwo czasu, więc dlaczego nie miałaby na tym zarobić? Jak myślicie, ile zarabia Jessica Mercedes? 

Blog Jessici Mercedes

Blogerka od dawna ma swoje miejsce w sieci pod nazwą Jemerced.com. To jej wizytówka. Blog działa od wielu lat i widać, że jest prowadzony w sposób bardzo profesjonalny. Jako że strona cieszy się dużą popularnością, to wiele reklamodawców chce się na blogu znaleźć. Oczywiście taka możliwość kosztuje i to sporo. Ile zarabia Jessica Mercedes za publikowanie takich treści? W 2019 roku portal Viva.pl pisał: 

 – W marcu 2015 r. głośno było o prowokacji blogerów Polacy Rodacy, która miała na celu ujawnienie zarobków blogerek modowych. Choć użyto wówczas pseudonimów, ta, która kryła się pod „Panna J.” od razu została zidentyfikowana jako Jessica Marcedes. Według autorów prowokacji, życzy ona sobie 8 tys. zł za post na blogu, 4 tys. zł za lokowanie produktu w tekście, zaś za posty na Facebooku i Instagramie po 2 tys.!

Oczywiście nie można stwierdzić jednoznacznie, jakie są stawki za zamieszczenie posta na blogu, ale takie sumy wydają się jak najbardziej realne. Zwłaszcza że od 2015 minęło trochę czasu, a blogerka osiągnęła jeszcze więcej! 

Własne marki 

Jessica Mercedes jest również właścicielką dwóch marek modowych. Jedna już jest dość dobrze znana na rynku — to sklep internetowy Moiess z kostiumami kąpielowymi wysokiej jakości. Biorąc pod uwagę to, że kostiumy w dość wysokich cenach, (np. 340 zł) spotkały się z dużym zainteresowaniem, można przypuszczać, że influencerka zarobiła na swojej inicjatywie. Jessica Mercedes nie spoczywa zresztą na laurach i ruszyła z autorską marką Veclaim. Ile zarabia Jessica Mercedes na swoich markach? Choć trudno tu o konkretne liczby, można przypuszczać, że niemało. 

Do tego należy dodać, że blogerka na pewno nie może narzekać na ilość ofert współpracy i rozmaitych zaproszeń na wydarzenia modowe najwyższej rangi. Trzeba przyznać, że osiągnęła naprawdę wiele! 

ZOBACZ ZDJĘCIA JESSICI MERCEDES: 

ile zarabia Jessica Mercedes
instagram.com/jemerced

Jessica Mercedes zdecydowanie wiedzie prym wśród polskich modowych blogerek. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułGdzie mieszka Ewa Farna? Posiadłość gwiazdy jest warta miliony
Następny artykułJustyna Gradek, kiedyś wyglądała zupełnie inaczej! Zmiany widać gołym okiem