Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ile zarabia Jolanta Kwaśniewska? Pierwsza Dama nie może narzekać na zarobki
Marta Kulik
Marta Kulik 13.08.2019 12:37

Ile zarabia Jolanta Kwaśniewska? Pierwsza Dama nie może narzekać na zarobki

ile zarabia jolanta kwaśniewska
fot. screen z youtube.com slubnezakupy

Ile zarabia Jolanta Kwaśniewska? Pierwsza Dama nie może narzekać na zarobki, ale kiedyś kwestie finansowe spędzały jej sen z powiek. Znana z dużej aktywności i zaangażowania w wiele spraw, nawet lata po odejściu z Pałacu Prezydenckiego nigdy się nie nudzi i sporo pracuje.

Ile zarabia Jolanta Kwaśniewska? Ikona stylu może liczyć na naprawdę niezłe zarobki. Jest w stanie bez problemu utrzymać się sama, bez pomocy męża. Po tym, jak Aleksander Kwaśniewski przestał być prezydentem, umiejętności biznesowe Pierwszej Damy pozwoliły jej na solidne wpływy. Na czym zarabia?

Ile zarabia Jolanta Kwaśniewska?

Jolanta Kwaśniewska zarabia co najmniej kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie. Lata temu podbiła serca Polek swoim nienagannym i eleganckim gustem. Jej stroje i idealna fryzura sprawiły, że została okrzyknięta ikoną stylu. Pierwsza Dama posiada także doskonałą znajomość dobrych manier, dlatego od dawna udziela lekcji savoir-vivre’u. To ona jako pierwsza uczyła Polaków, jak poprawnie jeść bezę.

Jak podaje Fakt, w prywatnej szkole szkolącej dyplomatów, Jolanta Kwaśniewska może dostawać co najmniej 2800 złotych. Uczy tam sztuki robienia dobrego wrażenia. Znajomość obyczajów i umiejętność zachowania się w różnych sytuacjach to klucz do sukcesu, czego zresztą sama Jolanta Kwaśniewska jest najlepszym przykładem.

Jolanta Kwaśniewska: zarobki pozwalają jej dobrze żyć

Jolanta Kwaśniewska zarabia także na programach i książkach. W TVN Style była ekspertką, a później prowadziła Lekcję stylu, gdzie łącznie mogła zarobić nawet kilkaset tysięcy złotych. Na podstawie doświadczeń zebranych w telewizji Pierwsza Dama wydała książkę pod tym samym tytułem, a w 2010 roku napisała Lekcję stylu dla mężczyzn. Na każdej z pozycji również mogła zarobić kilkaset tysięcy złotych. Jolanta Kwaśniewska od wielu lat prowadzi też swoją fundację, ale nie czerpie z niej zysków.

– Wysokość przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia […] wynosi 0 złotych. Członkowie organu zarządzającego: Pani Jolanta Kwaśniewska i Pan Krzysztof Berzyński pracują społecznie, nie pobierają żadnego wynagrodzenia — mówiła Wirtualnej Polsce Anna Jankowska-Drabik, dyrektorka fundacji Porozumienie bez barier.

Również jako żona urzędującego prezydenta, Jolanta Kwaśniewska nie otrzymywała z tego tytułu ani grosza. Choć zawsze przejmowała się losami rodaków, angażowała się w akcje charytatywne i wspierała kobiety, zawsze robiła to za darmo. Przez dziesięć lat nie mogła liczyć na wynagrodzenie, a czas spędzony w Pałacu Prezydenckim nie liczy się jej do emerytury. Dziś, gdy Pierwszą Damą jest Agata Duda, Jolanta Kwaśniewska wciąż upomina się o, choćby symboliczne, wynagrodzenie dla żony prezydenta, która także pełni swoją funkcję 24 godziny na dobę.

ZOBACZ ZDJĘCIA JOLANTY KWAŚNIEWSKIEJ:

Ile zarabia Jolanta Kwaśniewska

Jolanta Kwaśniewska zarabia ogromne sumy.

Ile zarabia Jolanta Kwaśniewska

Jako pierwsza dama, przez dziesięć lat nie dostawała wynagrodzenia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Agnieszka Radwańska nago. Piękna tenisistka wystąpiła w rozbieranej sesji w 2013 roku
  2. Sonia Bohosiewicz doprowadziła do zamknięcia profilu o domu pogrzebowym. Autorka uważa, że padła ofiarą hejtu
  3. Chora dziennikarka TVN apeluje do Ministra Zdrowia. „Czy ma Pan prawo skazywać nas na przedwczesną śmierć?”
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie

Źródła: Fakt, Wirtualna Polska