Ile zarabia Martyna Wojciechowska? Jeśli wierzyć doniesieniom, nie może narzekać na brak pieniędzy. Wśród źródeł dochodu podróżniczki są m.in.: kampanie reklamowe, pensja za prowadzenie programu Kobieta na krańcu świata…, a to tylko część pozycji. Jesteście ciekawi, ile Martyna Wojciechowska zarobiła w 2018 roku?

Ile zarabia Martyna Wojciechowska? Dziś ma 44 lata, dorobek, jakim może się pochwalić niewielu dziennikarzy i podróżników. A także, jeśli wierzyć doniesieniom, miliony na koncie! Podobno reklamodawcy walczą o jej uwagę – nic dziwnego, że w takim razie może śmiało negocjować stawki. Ile jest prawdy w opowieściach o lukratywnych kontraktach reklamowych? Sprawdziliśmy to!

Martyna Wojciechowska: ma szczęście do pieniędzy i… miłości!

Martyna Wojciechowska bez wątpienia ma silny charakter. Niewielu mężczyzn potrafiło za nią nadążyć. Jak przyznała podróżniczka, pięciokrotnie była zaręczona, a dwa razy… uciekła sprzed ołtarza! Kiedy już wydawało się, że Martyna Wojciechowska to wieczna singielka, gwiazda odnalazła bratnią duszę w Przemku Kossakowskim. Pasują do siebie idealnie: Kossakowski współtworzył dla telewizji TTV cykl programów Kossakowski: Szósty zmysł i obecnie prowadzi Kossakowski: Inicjacja, w których porusza temat niekonwencjonalnych praktyk i rytuałów na całym świecie.

Od niedawna w środowisku plotkarskim krążą informacje, że Wojciechowska i Kossakowski planują zamieszkać razem. Wojciechowska jest także mamą Marii Błaszczyk, urodzonej ze związku z nieżyjącym już polskim rekordzistą w nurkowaniu głębinowym Jerzym Błaszczykiem. Rok temu dziewczynka skończyła dziesięć lat.

Ile zarabia Martyna Wojciechowska? Ma nosa do interesów!

Ile zarabia Martyna Wojciechowska? Jak podaje portal jastrzabpost.pl, w zeszłym roku Martyna Wojciechowska zarobiła pół miliona złotych na współpracy z firmą W. Kruk, dla której zaprojektowała autorską linię biżuterii. 

Zgodnie z dalszymi doniesieniami jastrzabpost.pl, w zeszłym roku Martyna Wojciechowska miała jeszcze trzy kontrakty reklamowe: telefonii komórkowej, kosmetyków do włosów i wody mineralnej. To wszystko miało wzbogacić ją łącznie aż o… 2 miliony złotych! Wojciechowska może cieszyć się także pensją za program Kobieta na krańcu świata oraz za pojawianie się na oficjalnych imprezach TVN

Według Forbesa Martyna Wojciechowska należy do grona najlepiej zarabiających gwiazd. Wystarczy zajrzeć na jej Instagram @martyna.world, by przekonać się, że nie pozwala sobie nawet na chwilę oddechu: podróże, wywiady, reklamy, kampanie społeczne… Teraz w ślady mamy idzie Marysia. Czy także zostanie znaną podróżniczką? Życzymy powodzenia!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ile zarabia martyna wojciechowska
fot. instagram.com @martyna.world

Martyna Wojciechowska jest mamą dziesięcioletniej Marysi, która coraz częściej pomaga jej w pracy.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułZARA HOME wyprzedaż. Lista rzeczy, które warto kupić
Następny artykułZnaki zodiaku, które będą obrzydliwie bogate w 2019 roku. Zostaniesz milionerem?
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.