Informacje na temat śmierci kultowego aktora trafiły do sieci, smutną wiadomość przekazał portal antyradio.pl. Szczegóły tragedii nie są jeszcze znane. Aktor odszedł w wieku 78 lat. 

Nie żyje popularny aktor. Mężczyzna grał w jednym z najbardziej znanych horrorów ostatnich lat. Informacje na temat szczegółów jego śmierci nie zostały oficjalnie podane. Tragedia wyszła na jaw dopiero teraz.

Informacje: Nie żyje Dieter Laser

W wielu 78 lat zmarł Dieter Laser, odtwórca roli Josefa Heitera w horrorze Ludzka Stonoga. Informacje o jego śmierci przekazały niemieckie media. Aktor zmarł 29 lutego, a jego śmierć jest owiana tajemnicą. Mimo tego, że aktor nie żyje już ponad miesiąc, to informacje o jego odejściu trafiły do sieci dopiero teraz. Nie wiele osób wiedziało o zaistniałej sytuacji. Przyczyna zgonu Dietera Laser nie została oficjalnie podana. 

O śmierci aktora nie wiedział nawet reżyser horroru Ludzka Stonoga

 – Jestem totalnie zaskoczony śmiercią Dietera. Był siłą natury, wyjątkowym człowiekiem i ikonicznym aktorem. […] Spoczywaj w pokoju mój przyjacielu, będziesz zawsze żył na ekranie! – napisał Tom Six na portalu twitter.com

  1. Przepowiednie dla Polski. Jasnowidz wyjawił, co stanie się w 2020. Porażające
  2. Z Kasią Kowalska jest bardzo źle, media dotarły do jej sąsiadów. Druzgocące doniesienia
  3. Ogromny wzrost zakażonych, 10 zmarłych. Ministerstwo Zdrowia podało smutne dane o epidemii w Polsce

Kim był Dieter Laser? 

Dieter Laser był aktorem pochodzenia niemieckiego. Urodził się 17 lutego 1942 roku w Kilonii. Był bardzo utalentowaną osobistością. W 1975 roku otrzymał Niemiecką Nagrodę Filmową, w kategorii Najlepszy aktor, za rolę w filmie pt.: John Glückstadt. Najbardziej był znany z roli Mantrid w filmie Lexx, prof. Otto Blaettchen w Ogre oraz dr Josef Heiter, w filmie Ludzka Stonoga.

Ta ostatnia produkcja przyniosła mu światową sławę. W trylogii Ludzka Stonoga grał szalonego naukowca. Wiele członków załogi podkreślało, że Laser bardzo wczuwał się w swoją postać podczas kręcenia filmu. Nawet w czasie przerw od nagrywania był bardzo powściągliwy i niewiele się odzywał, zupełnie jak Doktor Josef Heiter. Mimo tego, że film jest dość specyficzny, Laser otrzymał nagrodę dla Najlepszego aktora na Austin Fantastic Fest, za swoją rolę w nim. 

Informacje o śmierci Lasera pojawiły się w sieci 9 kwietnia 2020 roku, mimo tego, że aktor zmarł ponad miesiąc wcześniej. Przyczyny zgonu nie są do tej pory oficjalnie znane. 

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

informacje
twitter.com/tom_six

Nie żyje aktor Dieter Laser, odtwórca jednej z ról w horrorze Ludzka Stonoga

ZOBACZ TEŻ:

  1. Incydent na obchodach rocznicy katastrofy smoleńskiej. Policja zareagowała natychmiast
  2. Czy możesz na święta jechać do rodziny? Wszystko jasne, nie ma wątpliwości
  3. Syn Zenka Martyniuka został zatrzymany. Policja miała już dość łamania kwarantanny
  4. Przeprowadzał wywiad z domu. Nagle do pokoju wpadła jego córka, reakcja ojca jest niesamowita
  5. Nigdy nie wyrzucaj czerstwego pieczywa. Dzięki 1 trikowi chleb znowu będzie chrupiący i świeży w kilka minut
  6. Po cichu przyjęto niepokojącą ustawę. O co chodzi?

Źródło: se.pl, antyradio.pl

Poprzedni artykułEkspert przewiduje, kiedy w Polsce nastąpi przesilenie epidemii. Zdradził też scenariusz na jesień
Następny artykułPamiętacie Adasia Niezgódkę z „Akademii Pana Kleksa”? Nie uwierzycie, kim dziś jest i jak wygląda
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.