Informacje, które obiegły media przeraziły ludzi na całym świecie. Jak podaje portal wiadomosci.dziennik.pl, w piątek po południu, na ruchliwej ulicy West George w Glasgow kilka osób zostało dźgniętych nożem, użyto również broni palnej. Jak donosi BBC trzy osoby zaatakowane przez napastnika nie żyją, władze oddały strzały, nożownik nie żyje. 

Informacje ze Szkocji budzą przerażenie. Napastnik zaatakował w centrum miasta pod jednym z hoteli w Glasgow. Władze apelowały o omijanie miejsca tragedii. Obecnie mieszkańcom nie zagraża już niebezpieczeństwo. 

Atak nożownika w Glasgow — najnowsze informacje

Jak donosi dziennikarka BBC, Catriona Rentonnie na Twitterze — trzy osoby zostały śmiertelnie dźgnięte nożem na schodach hotelu a władze smiertelnie postrzeliły nożownika. 

Portal rp.pl, przytacza wypowiedzi świadków, którzy widzieli na ulicach wiele rannych osób. Premier Szkocji — Nicola Sturgeon na Twitterze zaapelowała, by stosować się do poleceń policji. Doniesienia, jakoby z budynku hotelu wychodził mężczyzna z podniesionymi rękoma nie zostały oficjalnie potwierdzone przez władze Glasgow.

  1. Andrzej Duda ogłosił zaskakującą informację. Wielu Polaków będzie zachwyconych, Prezydent obiecuje wielkie pieniądze
  2. Co za widok, do internetu trafiło zdjęcie Gessler bez makijażu w turbanie na głowie. Kompletnie nieumalowana gwiazda „Kuchennych rewolucji” zaskoczyła wszystkich
  3. Kierowca autobusu z Warszawy był pod wpływem substancji psychoaktywnych? Najnowsze informacje wprawiają w osłupienie

Przyczyny ataku nożownika w Glasgow

Obecnie władze miasta nie podają informacji o przyczynie dramatycznych wydarzeń. Według portalu rp.pl, na miejscu tragedii przebywało kilkanaście jednostek policji, a obecnie sytuacja w mieście nie zagraża już w żaden sposób mieszkańcom.

Do tragicznych wydarzeń doszło w piątek, 25 czerwca w znajdującym się w Glasgow, w hotelu Park Inn. jak podaje portal polsatnews.pl, rejon hotelu w dalszym ciągu pozostaje zamknięty.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiadomości TVP bez skrupułów zmanipulowały jej wypowiedź. Zadziwiające sceny na antenie, jest mocna odpowiedź
  2. Andrzej Duda podpisał, a zmiany nie będzie. Część wakacji może być męczarnią
  3. Odszkodowanie za koronawirusa? Niektórzy mogą mieć możliwość uzyskania dodatkowych pieniędzy
  4. Dramat w województwie lubelskim. Doszło do tragicznego wypadku, spłonęły dwa auta, są ofiary śmiertelne
  5. Policja chciała nagrać kierowców, jednak kamera zarejestrowała inną rzecz. Nie spodziewali się podobnych scen
  6. Gdy panna młoda weszła do kościoła, starsze osoby prawie zemdlały na jej widok. Niewiele kobiet by się odważyło

źródło: Radiozet.pl, rp.pl, wiadomosci.dziennik.pl, twitter.com

 

Poprzedni artykułPolskę obiegła dramatyczna wiadomość. Niestety, nie żyje Zbigniew Jaskulski, rodzina przekazała smutne wieści
Następny artykułPolicja w domu gwiazdy TVN. „Doszło do naruszenia nietykalności cielesnej”
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.