Iwona Pavlović ma powody do radości. W jej domu trwa wielkie święto, a gratulacje spływają z całej Polski. Fani mają nadzieję, że wkrótce gwiazda pokaże, jak spędzała jeden z najważniejszych dni w swoim życiu.

Historia tancerki i jej drugiego męża to idealny materiał na scenariusz filmowy! Iwona Pavlović postawiła wszystko na jedną kartę, gdy związała się z mężczyzną o skomplikowanej przeszłości. Sama również przeszła przez trudną relację.

Iwona Pavlović świętuje z mężem

Iwona Pavlović i jej obecny mąż poznali się na przyjęciu u wspólnego znajomego, gdy oboje jeszcze byli w innych związkach. Wojciech Oświęcimski był wtedy żonaty i miał trzech synów, a tancerka miała męża. Obie pary przechodziły kryzys. Od pierwszego spotkania coś między nimi zaiskrzyło, nie mogli przestać o sobie myśleć. Teraz świętują dziesiątą rocznicę małżeństwa.

iwona pavlović
instagram.com/iwonapavlovic

-Dziś, jutro, na zawsze. MY. Tancerka z przeszłością i mężczyzna po przejściach… Spotkali się zupełnie przypadkiem i to było to! Burza rozpętała się w ich życiu i sercu! Oszaleli na swoim punkcie i tak już 10 lat są dla siebie mężem i żoną, dniem i nocą, wsparciem i radością! Nie bójcie się kochać! Miłość zawsze nas odnajdzie, jeśli tylko jej na to pozwolimy — napisała Iwona Pavlović na Instagramie.

Fani składają gwieździe gratulacje i są zachwyceni pięknymi zdjęciami, które dodała do wpisu. Internauci dostrzegli, że jurorka Tańca z gwiazdami i jej ukochany są niezwykle szczęśliwi i wpatrzeni w siebie, jakby dopiero się poznali.

Kim jest mąż Iwony Pavlović?

Mąż Iwony Pavlivić jest biznesmenem i menedżerem żony. Gdy poznał ukochaną miał już trzech dorastających synów, którzy chcieli z nim zamieszkać. Gwiazda wiedziała, że wiążąc się z mężczyzną dziećmi, będzie musiała zupełnie zmienić swój styl życia.

-To wielka sprawa, bo przecież moja miłość do Wojtka nie była równoznaczna z miłością do chłopców czy ich do mnie. Ona musiała dopiero przyjść. Czuję się dziś spełniona, jesteśmy razem na dobre i na złe. Być może wypełniłam pustkę uczuciową związaną z brakiem własnych dzieci, z której nie zdawałam sobie sprawy — mówiła dla VIVY!.

iwona pavlović
instagram.com/iwonapavlovic

Okazuje się, że wbrew wielu mitom dzieci partnera nie wpłynęły negatywnie na małżeństwo. Dziś sami są rodzicami, a Iwona Pavlović świetnie spełnia się w roli babci i chętnie spędza czas z przybranymi wnukami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyłudzili 7 mln złotych, sąd puścił ich wolno. Kuriozalny powód
  2. Nowa kuracja odchudzająca dla tych, którzy porzucili nadzieję na utratę nadwagi. Możesz zrzucić 16 kg w 30 dni
  3. Gwiazdor ”Rancza” przeszedł poważną operację. ”Cały czas jest rehabilitowany”
  4. Żona polskiego milionera korzysta z 500+? Szczere wyznanie gwiazdy
  5. Kobiety, które uwielbiają objętość, czyli sztuczne rzęsy w wersji russian volume
  6. Miłość oralna powoduje nowotwór?! Niepokojące słowa profesor
  7. Ta 20-latka wzięła ślub ze swoim „martwym” ukochanym. Zdjęcia z wesela zszokowały ludzi z całego świata

Źródło: VIVA!

Poprzedni artykułTwierdzi, że jej adoptowana córka tylko udawała 6-letnią dziewczynkę. „W rzeczywistości ma 22 lata”
Następny artykułLegendarny artysta w żałobie. Nie żyje jego wnuk, chłopiec miał zaledwie 10 dni
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.