Iwona Wieczorek zaginęła w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku. Jej sprawa to jedna z najbardziej tajemniczych kryminalnych zagadek w Polsce. Dziś, po 10 latach, Krzysztof Rutkowski planuje wznowić poszukiwania kobiety. Jak zdradził w rozmowie z Fakt24, detektyw otrzymał informację, że ciało Iwony Wieczorek zostało zakopane okolicach Trójmiasta.

W sprawie Iwony Wieczorek pojawiły się nowe fakty, które według Krzysztofa Rutkowskiego, mogą być kluczowe dla odnalezienia cała 19-letniej kobiety, która 10 lat temu zniknęła bez śladu w drodze powrotnej do domu. Słynny detektyw chce odkryć tajemnicę zaginięcia mieszkanki Trójmiasta. 

Zaginiona Iwona Wieczorek 

19-letnia Iwona Wieczorek zaginęła w nocy z 16 na 17 lipca, w Gdańsku. Młoda kobieta opuściła sopocką dyskotekę po kłótni ze znajomymi i udała się pieszo do domu w Gdańsku Jelitkowie. Kamery miejskiego monitoringu zarejestrowały ją przy ulicy Grunwaldzkiej oraz wejściu na plażę w okolicy Chilly Willy, gdzie ślad po kobiecie zaginął. 10 lat po tajemniczym zniknięciu, Krzysztof Rutkowski otrzymał ważną wiadomość, dotyczącą miejsca ukrycia zwłok kobiety. 

– Zgłosił się do nas mężczyzna odbywający karę pozbawienie wolności w jednym z zakładów karnych na Mazowszu. Mężczyzna ten przekazał, że ciało Iwony zostało zakopane w okolicach Trójmiasta, w rejonie Wejherowa – powiedział w rozmowie z dziennikiem detektyw. Poinformował również, że ma zamiar wznowić śledztwo. 

  1. Odwołali ci wakacje? Ile będziesz czekać na zwrot pieniędzy? Ogromna zmiana, nieprędko je odzyskasz
  2. Marta Kaczyńska przekazała bardzo ważną wiadomość. Chodzi o ciążę, od teraz wiele się ziemni w życiu każdej Polki
  3. Gdzie Polacy będą mogli pojechać na wakacje 2020? Wiceminister rozwoju wymienił kraje

Poszukiwania Iwony Wieczorek

Śledztwo w sprawie Iwony Wieczorek prowadziła Komenda Wojewódzka Policji i Prokuratura Okręgowa w Gdańsku, które w styczniu 2012 roku, zostało umorzone. W marcu 2019 roku, akta sprawy trafiły do śledczych z krakowskiego Archiwum X. Teraz poszukiwania ma zamiar wszcząć również słynny detektyw. 

Akcję poszukiwawczą planujemy w tym tygodniu lub na początku przyszłego. Musimy powiadomić Komendę Wojewódzką Policji w Gdańsku, przygotować ciężki sprzęt, koparkę i ewentualnie georadar, zanim podejmiemy działania – zdradził w Fakt24 Krzysztof Rutkowski. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

krzysztof rutkowski
Fot. instagram.com

Krzysztof Rutkowski ma zamiar wszcząć poszukiwania Iwony Wieczorek. Detektyw otrzymał ważne informacje dotyczące miejsca zakopania ciała zaginionej 10 lat temu młodej kobiety. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Za chwilę się zacznie, lepiej się przygotujcie. Ostrzeżenia płyną z każdej strony
  2. Niewiarygodne odkrycie w Dolinie Śmierci. Ostatni raz był widziany 68 lat temu
  3. Dramat Katarzyny Skrzyneckiej. Nie żyje najbliższa jej osoba, miała koronawirusa
  4. W lipcu czeka Polaków przykra niespodzianka. Nadchodzi wiadomość, która zmieni życie wielu
  5. Michał Wiśniewski uderzył syna? Nagranie trafiło do sieci, słychać na nim: „Nie bij już tato”
  6. Zwycięstwo Dudy już nie takie pewne? Wyrasta mu poważny przeciwnik, są wyniki sondażu

źródło: fakt.pl

Poprzedni artykułNie żyje legendarna piosenkarka. Niestety, bardzo ciężko chorowała
Następny artykułNa zwykłych zakupach teraz wydamy jeszcze więcej. Znów drożeją dwa podstawowe produkty, nie do pomyślenia
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.