Parę lat temu media na całym świecie zachwycały się nad kilkuletnią dziewczynką. Mimo bardzo młodego wieku Thylane Blondeau zapozowała na okładce Vogue’a. Dziś ma ponad dwadzieścia lat i wciąż rozwija karierę w modelingu.

  • W 2010 na całym świecie mówiło się o nietypowej, dziecięcej modelce
  • Blondeau rozpoczęła karierę już w wieku czterech lat
  • Sprawdziliśmy, jak modelka wygląda dziś

Thylane Blondeau zapisała się w historii modelingu jako jedna z najciekawszych modelek – karierę rozpoczęła już w wieku zaledwie paru lat. Dziś w branży pracuje od kilkunastu lat i wciąż ma oddaną rzeszę fanów.

Kariera dziecka w modelingu

Parę lat temu ogromne kontrowersje wzbudziła sesja dla Vogue’a z udziałem dziecka wówczas dziewięcioletniego. Na okładkowej sesji można było zobaczyć dziewczynkę w kusej sukience, w wykrzywionych pozach w otoczeniu zwierząt.

Zdjęcia wzbudziły ogromne kontrowersje. Redakcji magazynu zarzucano seksualizację dziecka za sprawą szpilek i mocnego makijażu. Zdecydowanie na zdjęciach nie była ubrana jak typowa dziewięciolatka. Jednak sesja była zaledwie początkiem wielkiej kariery modelki.

Po oburzeniu opinii publicznej doszło do poważnych konsekwencji w redakcji znanego magazynu – pracę wówczas straciła redaktor naczelna. Jednak kontrowersyjne zdjęcia tylko przyniosły modelce popularność i pozwoliły na rozwój kariery. Szybko nawiązała kolejne współprace z takimi słynnymi markami jak L’oreal czy Dolce Gabbana.

Thylane Blondeau urodziła się w 2001 i już przed ukończeniem piątego roku rozpoczęła pracę w modelingu. Przed sesją dla Vogue’a miała na koncie wiele kontraktów reklamowych, do dziś pozostaje jedną z największych gwiazd światowego modelingu.
Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jak dziś wygląda najpiękniejsze dziecko świata?

Dzisiaj modelka ma już dwadzieścia lat i ma na koncie imponujące osiągnięcia. Otworzyła także własną markę ubraniową „No Smile Clothing”, która sprzedaje dresy i bluzy. Ma za sobą także doświadczenie w aktorstwie – można było ją oglądać między innymi w filmie „Bella i Sebastian 2”.

Na bieżąco publikuje zdjęcia na swoim profilu na Instagramie, który cieszy się ogromną popularnością. Obserwuje ją tam ponad 4 miliony internautów. Na swoim koncie wrzuca między innymi zdjęcia ze swoim chłopakiem, czy ze wspólnych wakacji.

Poznajecie „najpiękniejsze dziecko świata”?

Źródło: Interia

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kasia Cichopek pokazała brzuszek
  2. Pogrzeb ofiar Jacka Jaworka. Policja ochraniała żałobników
  3. Nie żyje Monika Kowalczyk