Wiele osób z pewnością zastanawia się, jakie małżeństwo tworzą Agata i Andrzej Dudowie. Przed kamerami para zwykle prezentuje się nienagannie, obydwoje uśmiechają się do siebie z uczuciem, sprawiając wrażenie pary idealnej. Jak jest w rzeczywistości?

Krystyna Wechmann, prezes Fundacji Stowarzyszeń Amazonki w rozmowie z „Dobrym tygodniem” powiedziała, jakim małżeństwem jest para prezydencka, kiedy kamery gasnął. Jak przyznała „To nie jest fikcyjne małżeństwo”.

Prawda o małżeństwie pary prezydenckiej

Dudowie są na świeczniku już od 2015 roku, kiedy to Andrzej Duda został wybrany na prezydenta. Od tamtej pory regularnie pojawiają się na ważnych wydarzeniach zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Pokazując się publicznie, zwykle wyglądają na idealną wręcz parę. Trzymają się za ręce i wymieniają czułymi spojrzeniami, jak zachowują się, kiedy światła reflektorów gasną, a kamery zostają wyłączone?

Na to pytanie postanowiła odpowiedzieć Krystyna Wechmann, prezes Fundacji Stowarzyszeń Amazonki w rozmowie dla portalu „Dobry tydzień”:

To nie jest fikcyjne małżeństwo i czułość na pokaz. Prezydent autentycznie przy każdej okazji chwali żonę i ją przytula – wyznała.

Spodziewaliście się?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Dobry tydzień

P.o. Kierowniczki sekcji Lifestyle. Absolwentka Humanistyki cyfrowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.