Jamnik podbił serca milionów ludzi na całym świecie. Swój ogromny sukces zawdzięcza niebywałemu wyglądowi. Aż ciężko w to uwierzyć, ale zwierzak rozmiarami przypomina małego kurczaczka. W połączeniu z niezwykle oryginalnym umaszczeniem tworzy całość nie do podrobienia! Gwarantujemy, że też nie będziecie umieli oderwać od niego wzroku.

Zwierzaki potrafią być dla nas lekiem na całe zło. Uczucia, którymi obdarzają swoich właścicieli, sprawiają, że chociaż na krótką chwilę zapominamy o smutkach i problemach dnia codziennego. A jeśli dodatkowo posiadają wygląd, który rozczula na każdym kroku… każdy z was zapragnie mieć go pod swoim dachem. Tak jest właśnie z naszym dzisiejszym bohaterem.

Jamnik przypomina kurczaczka

Uroczy zwierzak, o którym chcemy wam dziś opowiedzieć stał się prawdziwą gwiazdą Instagrama. A my to całkowicie rozumiemy. Możecie wyobrazić sobie psiaka, który waży aż… 250 gramów? Taką właśnie wagę posiada jamnik Reese, który ostatnio obchodził sobie 5 urodziny. Jednak nie tylko dzięki temu tak bardzo wyróżnia się z tłumu pośród innych psich przyjaciół.

Jamnik
Instagram.com @harlowandsage

Jamnik rozkochał w sobie miliony osób na świecie.

Jego nietypowe umaszczenie jest czymś, czego nie da się podrobić. Jesteśmy przekonani, że czegoś podobnego nie widzieliście nigdy. O co może chodzić? Już wszystko wyjaśniamy.

Jego umaszczenie jest niezwykłe

Jego pyszczek teoretycznie nie różni się niczym od tych, które zobaczyć możemy u innych psów tej rasy. Również jest czarny i lekko wydłużony. Cała magia tkwi w jego sierści, która ma białe zabarwienie. Dodatkowo posiada na niej czarne i brązowe kropeczki. Wierzymy, że wyobrażenie sobie czegoś podobnego jest nie lada wyzwaniem. W związku z tym zapraszamy do obejrzenia fotografii z jego udziałem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Jamnik
Instagram.com @harlowandsage

Zwierzak posiada niezwykłe umaszczenie.

Jamnik
Instagram.com @harlowandsage

To zrozumiałe, że obserwatorzy go pokochali!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nadchodzi KONIEC dobrych lat dla emerytów. Teraz będzie już tylko gorzej
  2. Uwielbiany piosenkarz stracił ukochaną żonę. Wszystko przez wpływ sekty
  3. Czy koty wyczuwają choroby? Wszystko, co trzeba wiedzieć
  4. Gwiazda TVP przez dwa lata ukrywała rozstanie z mężem. Informacje dopiero teraz wyszły na jaw
  5. Pitbull zapłodnił husky. Szczeniaki wyglądają jak 8 cud świata, spektakularne zwierzaki
  6. 28 kapitalnych zdjęć szczeniaków, każdy mieszaniec. Krzyżówka dalmatyńczyka i jamnika to nie fotomontaż, niesamowite

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.