Janosik to legendarny serial, którego bohaterów trudno jest zapomnieć. Jedną z głównych ról była Maryna. Marzyli o niej wszyscy mężczyźni, a jej urodę, wdzięk i klasę doceniały również kobiety. Ukochana młodego górala bez wątpienia, była kanonem piękna w latach 80. Pamiętacie tę niebieskooką gwiazdę PRL-u? 

Bohaterowie seriali sprzed lat do dziś budzą ogromne zainteresowanie. Jedną z takich postaci jest Ewa Lemańska, Maryna z kultowego serialu Janosik. Rola ta była przełomowym momentem w jej karierze, a produkcja była emitowana w 1973 w reżyserii Jerzego Passendorfera. Widzowie i krytycy od razu zachwycili się urokiem i talentem młodej aktorki. Nic dziwnego, minęło prawie 50 lat, a my wciąż o niej pamiętamy. 

Maryna to kultowa postać Janosika

Janosik, serial o młodym góralu był niekwestionowanym hitem i podbił serca Polaków. Produkcja telewizja składała się z 10 odcinków i zachwycali się nią absolutnie wszyscy. Ze względu również na nieskazitelnie piękną Marynę. 

Maryna była nie tylko ukochaną Janosika, w którego postać wcielił się Marek Perepeczko, a także wszystkich widzów. Zachwycali się nią zarówno mężczyźni, jak i kobiety. I wcale nie ma się czemu dziwić! 

PRL
fot. facebook.com @janosik

Maryna była ukochaną Janosika. Pamiętamy jej postać po dzień dzisiejszy. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trwa ogólnopolska zbiórka pieniędzy na walkę z koronawirusem. Ty też możesz pomóc
  2. Umierał i nawet nie wiedział, że przed nim odszedł jego brat, siostra i mama. Wszystko przez jeden obiad, tragedia w USA
  3. Sklep wymyślił, jak uniknąć osób kupujących na zapas. Wystarczy jedna kartka
  4. Mężczyzna uratował psa rasy beagle przed uśpieniem. Pies podziękował mu w niezwykły sposób
  5. Ponad 22 tys. Polaków wróciło do kraju. Akcja #LOTdodomu przyniosła taki efekt w 7 dni
  6. Koszyki w Lidlu mają ukrytą super funkcję. Jest nieznana wielu klientom
Poprzedni artykułAlerty pogodowe dla całej Polski. Idzie ostry mróz, znów będzie padać śnieg
Następny artykułNigdy nie popełniaj jednego błędu przy rozmrażaniu mięsa. Przez niego możesz mieć kłopoty z żołądkiem