Janusz Chabior ponownie zostanie ojcem. Jak poinformował portal pudelek.pl, jego świeżo upieczona żona jest w ciąży. To już drugi raz kiedy utalentowany aktor będzie miał okazję sprawdzić się w roli taty. Fani aktora są zachwyceni i ślą gratulacje. Sam aktor nie ukrywa swojego ogromnego szczęścia. Już wkrótce dowiemy się więcej szczegółów na temat przyszłego dziecka Pana Chabiora.

To już pewne. Janusz Chabior po raz drugi stanie przed zadaniem wychowania dziecka. Jego 18-lat młodsza żona Agata Wątróbska jest w ciąży. Pudelek podał, że to już około szósty miesiąc. Świeżo upieczony mąż i przyszły ponowny ojciec nie ukrywa swojego wielkiego szczęścia. Wielkie gratulacje!

Janusz Chabior zostanie ojcem

Szczęście, jakie ogarnia Janusza Chabiora jest nie do opisania. Aktor dopiero co po raz drugi wziął ślub, a teraz Polskę obiegła informacja, że zostanie ojcem. Jego żona Agata Wątróbska jest w ciąży. Parę dzieli 18 lat różnicy. Aktor po raz pierwszy został ojcem w 1988 roku, kiedy to na świat przyszedł jego syn Nikodem. Jest to owoc ówczesnego małżeństwa z dziennikarką Barbarą Chabior.

Ze swoją świeżo upieczoną żoną 57-letni aktor poznał się 7 lat temu na planie filmowym. Jednak jeszcze wtedy nie istniała pomiędzy nimi żadna chemia. Pudelek informuje, że dopiero w 2018 roku uznali, że jest pomiędzy nimi coś więcej niż zwykłe koleżeństwo. Latem 2019 roku Janusz oświadczył się swojej partnerce.

Para jest ze sobą szczęśliwa

Portal pudelek.pl przekazał wiadomość od swojego informatora:

– Są szczęśliwi, oboje chcieli dziecka. Z tą myślą pobierali się. Janusz jest ciekawy, jak to będzie. Ma wprawdzie syna, ale wtedy był bardzo młody, teraz to będzie świadome ojcostwo – cytuje rozmówcę portal.

Para oficjalnie powiedziała sobie tak podczas kameralnej uroczystości, z której relację zdali ich znajomi. Od tamtej pory są ze sobą bardzo szczęśliwi, co da się poznać po przeprowadzanych wywiadach oraz publikowanych zdjęciach. Niestety nie wiadomo jeszcze, kogo powitają na świecie. Jednak niezależnie od płci dziecka, przyszli rodzice będą bardzo szczęśliwi. 

źródło: pudelek.pl

Poprzedni artykuł500 złotych mandatu dla grzybiarzy. Polacy muszą mieć się na baczności, w lasach pojawiła się straż
Następny artykułŚwiat właśnie obiegły tragiczne informacje. Stało się najgorsze, nie żyje ikona, wszyscy żegnają wybitną kobietę
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl