Jest kobietą, która w karierze muzycznej osiągnęła praktycznie wszystko. Teraz kiedy koncerty zostały zawieszone z powodu pandemii koronawirusa postanowiła kontynuować pracę nad swoją sylwetką. Jennifer Lopez, 51-latka, na której widok głowę traci niejeden mężczyzna zdradziła sekret swojej doskonałej figury.

Instagram Jennifer Lopez jest jednym z najliczniej obserwowanych na świecie. Piosenkarkę śledzi ponad 145 milionów użytkowników i trzeba przyznać, że mają na co popatrzeć. Wokalistka światowej sławy znajduje się w świetnej formie, a jej figura wcale nie odzwierciedla obecnego wieku gwiazdy.

Jennifer Lopez zdradziła sekret swojej sylwetki

Patrząc na Jennifer Lopez ciężko nie prawić komplementów. Piosenkarka w dalszym ciągu przyciąga męskie oko i nie zapowiada się, by w najbliższej przyszłości ten stan rzeczy uległ zmianie. 51-latka wprawia swoich fanów w osłupienie, pokazując w jak doskonałej jest formie.

Patrząc się na jej figurę aż ciężko powiedzieć, że w tym roku skończy 52 lata. Jeszcze niespełna dwa lata temu podczas rozmowy z aktorką Ellen DeGeneres mówiła, że w dalszym ciągu czuje się jak 26-latka. Gwiazda regularnie trenuje trzy razy w tygodniu, dodatkowo ćwiczy jogę i tańczy.

Z kolei w wywiadzie dla sekcji lifestylowej dziennika New York Post przyznała, że nigdy nie stosowała botoksu i nie uznaje, by było to dla niej. Zawsze preferowała naturalne podejście i ćwiczenia zdrowotne.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Nigdy nie stosowałam botoksu. Nie jestem tego typu osobą. Nie mam nic przeciwko ludziom, którzy to robią, ale to po prostu nie moja działka – mówiła Jennifer Lopez w wywiadzie dla New York Post.

Jennifer Lopez o swojej sylwetce

Mimo wszystko piosenkarka zdaje sobie sprawę z upływających lat. Wobec tego J LO robi wszystko, by utrzymać swoją nienaganną sylwetkę i dbać o własne zdrowie. Za jakiś czas utrzymanie tak doskonałej formy będzie zdecydowanie trudniejsze.

W końcu się zestarzeję. Wszyscy zaczną mówić – patrzcie, jaka ona jest stara. Ale teraz jeszcze to wszystko trzymam – powiedziała dla magazynu Emmy w 2018 roku.

Jej Instagram przepełniony jest komplementami, nie tylko ze strony mężczyzn, ale i kobiet, które bez przerwy wypytują gwiazdę, jak to robi, że utrzymuje tak doskonałą i młodzieńczą sylwetkę. Podobna sytuacja miała miejsce pod jednym z nagrań na plaży, które opublikowała w styczniu.

Skarbiec gorąca i piękna; Musiałaś odkryć fontannę młodości; Jak?!; Podbiłaś Internet – pisali zachwyceni internauci.

Jesteście pod wrażeniem jej sylwetki?

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

Jennifer Lopez mimo niespełna 52 lat na karku w dalszym ciągu zachowuje doskonałą sylwetkę.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

Gwiazda regularnie trenuje, tańczy i ćwiczy jogę, co pozwala jej na utrzymanie młodzieńczej figury.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: muzyka.interia.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl