Jerzy Stuhr sprawił, że cała Polska wstrzymała oddech, gdy dwa tygodnie temu trafił nagle do szpitala. 73-letni aktor przeżył udar mózgu, a bliscy i fani bardzo się martwili – to nie pierwszy raz, gdy Stuhr wylądował w szpitalu. Tysiące fanów czekało na najnowsze informacje o jego stanie. Teraz żona zdradziła prawdę na temat samopoczucia męża.

Udar może się zakończyć naprawdę tragicznie. Jerzy Stuhr miał dużo szczęścia – po tym, co przeżył 2 tygodnie temu, mógł nareszcie wrócić do domu, jednak nie wszystko jest jeszcze idealnie. Choć bliscy i fani odetchnęli z ulgą, żona aktora, Barbara właśnie zdradziła, jak się czuje jej mąż. Szczegóły są zaskakujące.

Jerzy Stuhr wyszedł ze szpitala

Gdy Stuhr dostał udaru, liczyła się każda minuta. Był transportowany helikopterem ze szpitala w Nowym Targu do szpitala w Krakowie, a rodzina prosiła o wsparcie i dobre myśli. Dziś jest już dużo lepiej. Żona aktora wyjawiła prawdę na temat jego stanu zdrowia.

– Mój mąż miał już dwa zawały serca i raka. To była czwarta walka naszej rodziny o jego życie – mówiła Barbara Stuhr w wywiadzie z Gazetą Wyborczą.

Według SE aktor czuje się dużo lepiej – chodzi o własnych siłach, mówi i wygląda na zdrowego.

  1. Nie żyje aktorka znana z seriali z TVP i Polsatu. Miała 47 lat
  2. Przykre wieści dla milionów Polaków. Po kampanii nadchodzą wielkie zmiany
  3. PKO BP pilnie ostrzega wszystkich klientów. Można stracić cały dobytek, pojawił się zmyślny przekręt

Jak się czuje Jerzy Stuhr?

– Jest jeszcze troszkę zagubiony. Natomiast po tym, co w ostatnich tygodniach przeszedł, to czuje się dobrze. Nie jest sparaliżowany, czasami trudno mu wypowiedzieć pewne słowabędzie potrzebował pomocy logopedy i rehabilitacji, ale jego mózg pracuje cały czas – czytamy wypowiedź żony aktora w Gazecie Wyborczej.

Aktor czuje się na tyle dobrze, że podobno już trzeciego dnia po udarze poprosił o treść sztuki, którą miał przygotowywać.

Głos zabrał też Maciej Stuhr, który postanowił w imieniu taty podziękować za wsparcie.

– Ekipie ratunkowej z Rabki, szpitalowi w Nowym Targu oraz szpitalowi w Prokocimiu za fantastyczną, szybką i profesjonalną pomoc. Każdej pielęgniarce, oddziałowym, ratownikom i fizjoterapeutom oraz oczywiście lekarzom wielkie dzięki i brawa dla Was! – czytamy na Facebooku młodego aktora.

ZOBACZ TEŻ:

JERZY STUHR
Fot. TRICOLORS/East News
Jerzy Stuhr – EA

Jerzy Stuhr dziś czuje się już dużo lepiej.

jerzy stuhr
fot. instagram.com/maciej_stuhr

Maciej Stuhr także podzielił się informacjami o stanie zdrowia taty. Jest lepiej, ale ma trudności z mówieniem.

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.